Перейти до змісту

"У мене чоловік на "СВО", він шокований": як жителі підмосковного Раменського сприймають удари дронами по багатоповерхівках

Від Board.News,15.09.24


У ніч проти 10 вересня 2024 року ударні дрони атакували кілька міст Підмосков'я. Найбільше постраждали жителі Раменського - там зруйновано три багатоповерхівки, загинула жінка, троє людей було поранено. Ймовірно, метою безпілотників був аеропорт Жуковський, що знаходиться за п'ять кілометрів від міста, пише "Берег". Під час розмови з журналістами реакція мешканів цих багатоповерхівок була різною. "У мене чоловік на СВО, він шокований: як, каже, таке могли допустити?! Хоч, каже, їдь сюди з автоматом і сам дрони відстрілюй - ППО по-російськи!", - сказала одна зі співрозмовниць видання. З міркувань безпеки їхні справжні імена "Берег" не наводить. Немає й світлин тих, хто вирішив поділитися своїми думками. Читайте також: Юрій Богданов. Чому Росія масово атакує цивільну інфраструктуру і дітей? Інші вважають, що безпілотники запускали "звідкись неподалік" - довкола Раменського багато лісів, де оператори дронів могли б залишитися непоміченими. А ще дехто впевнений, що російська влада знала про підготовку до атаки. "О першій годині ночі закрили всі аеропорти. Отже, знали, але нас не спромоглися попередити", - висловилася одна з жительок Раменського. Удари по їхнім багатоповерховим будинкам мали місце ближче до 4-ої ночі. Єдина загибла уРаменському померла уві сні в своєму ліжку - дрон влетів у вікно її квартири, через вибух від стіни відколовся шматок і смертельно поранив її в голову. Хоча опитані виданням "Берег" й сподіваються, що атака на Раменське була "разовою акцією", але все одно вважають, що в місті необхідно налагодити систему оповіщень про можливі атаки - інакше "можна й не прокинутися". На думку начальника ГУР Кирила Буданова, Росія хотіла б завершити війну до кінця 2025 - початку 2026 року своєю перемогою, тому що з літа 2025 року в неї розпочнуться серйозні проблеми в економіці й виникне необхідність мобілізації, яка може підірвати соціально-політичну ситуацію.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...