Перейти до змісту

Зеленський назвав 4 пункти Плану перемоги України, який він особисто представить Байдену, Гарріс, Трампу і конгресу

Від Board.News,15.09.24


Про це президент України Володимир Зеленський розповів у інтерв’ю CNN. "Я особисто говоритиму з Джо Байденом перед Самітом миру про те, як нас зміцнити, щоб ми були у сильній позиції. Тому що дипломатичні рішення доцільні, якщо ти сильний. Інакше Путін навіть не братиме в цьому участі. І я гадаю, що за інших обставин вони не будуть зацікавлені в тому, щоб зупинити війну", - зазначив Володимир Зеленський. Глава української держави підкреслив, що перемога для України означає "бути дуже сильними" і "готовими до сильної дипломатії". За його словами, план містить чотири основні пункти та один додатковий, який знадобиться Україні вже після війни. Читайте також: Україна проти будь-якої заморозки війни - в ОПУ спростували публікацію Bild "Я поділюсь ними з президентом Байденом. Йдеться про безпеку, геополітичне місце України, дуже сильну військову підтримку України. І про те, що ми маємо вільно вирішувати, як використовувати ту чи іншу річ. Йдеться про рішення щодо економічної підтримки", - розповів Зеленський. Він додав, що готовий прийняти пропозиції до цього плану від команди Джо Байдена, якщо вони посилять мирний план і позицію України. "Я думаю, що буде чесно і правильно поділитися цим планом також з обома кандидатами в президенти США - Камалою Гарріс та Дональдом Трампом. І багато також залежить від рішень Конгресу США, тож ми хотіли б поділитися і з Конгресом. Після цих кроків ми готові поділитися планом з усіма", - зазначив президент України. Президент України Володимир Зеленський заявив, що на другий Саміт миру, який має відбутися у листопаді, запросять Росію. Також він у вересні зустрінеться з главою Білого дому Джо Байденом для обговорення плану перемоги.

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...