Перейти до змісту

Командир "Ахмата" Алаудінов заявив, що не витягуватиме кадировців з полону. Лише важко поранених

Від Board.News,15.09.24


Про це йдеться у його відеозверненні, поширеному через Telegram у неділю, 15 вересня 2024 року. "Насправді я вас взагалі ніяк не поважаю. Я не вважаю, що ви заслуговуєте взагалі навіть на життя", - звернувся Алаудінов до тих бійців "Ахмату", які "підняли лапи й здалися як дівчата в полон". Обмінювати їх він не збирається й натомість радить вдатися до самовбивчих дій: "Встаньте, візьміть що-небудь - ручку, цвях, накиньтесь на когось і зробіть все для того, щоб вас вбили". Читайте також: Жителі Курщини та строковики здають ЗСУ координати кадирівців, - InformNapalm Також Алаудінов звернувся до українського командування, що виходить на нього з пропозиціями відносно обміну полонених кадировців. "Українцям я кажу: залиште їх собі, вони нам не потрібні сто років", - сказав командир кадировського підрозділу "Ахмат". "Не треба мені телефонувати. Я що обмінщик? Тим більше, що я можу обміняти кого завгодно, але не чеченців, які добровільно здалися в полон (...). Мені абсолютно без різниці, що ви з ними зробите. Я себе в цьому випадку не вважаю відповідальним за них", - підсумував Алаудінов. Читайте також: Жителям Курщини обіцяють 1 000 доларів за координати російської техніки Виключення становитимуть лише важко поранені кадировці, наголосив Алаудінов. Ставленню до підлеглих, котрі добровільно здаються у полон Силам оборони України, присвячена друга половина відео (з 6-ї хвилини) При цьому Апті Алаудінова на початку операції ЗСУ на Курщині звинувачували у тому, що він сам разом зі своїми солдатами ухилився від боїв з українцями й утік з позицій, залишився прикривати російський державний кордон лише юних строковиків. Далі пішли задокументовані факти взяття в полон кадировців.

Читати повністю

  • 5 Views


×
×
  • Створити...