Перейти до змісту

"Звичайний популізм та некомпетентність": Жеваго заявив, що не перебуває під санкціями в Україні

Від Board.News,11.08.23


Про це він сказав в етері Еспресо. "Треба вірити закону і всьому, що написано у законних реєстрах українських. Те, що знаю я, знають мої українські та іноземні адвокати - в жодних реєстрах мене немає. Я не є під українськими санкціями, так само мене немає під західними санкціями. Я лише під санкціями РФ - куди мене було внесено ще у 2014 році як власника великих стратегічних підприємств, які зокрема виробляють продукцію для української армії. Відповідь проста - я не під санкціями і немає жодної причини, чому я там повинен бути", - сказав підприємець. Жеваго відповів на питання, чому, на його думку, Офіс генпрокурора та СБУ назвали його підсанкційним. "Я вважаю, що це звичайний популізм. Станом на сьогодні, не хочуть розслідувати будь-які справи, не хочуть доводити до суду. Вони просто займаються звичайним популізмом, некомпетентним висвітленням подій. Розуміння дуже просте - я, на жаль, не можу отримати правосуддя в Україні і це підтвердив суд у Франції, який сказав, що зараз немає в Україні правосуддя і відмовився робити екстрадицію. Те, що сьогодні робить СБУ, БЕБ, ДБР - це на жаль.  Я сподіваюсь, що вони в інших справах - це не роблять і поводять себе законно, але стосовно моєї справи - я 4 роки не можу довести свою справу до суду", - додав він. Жеваго зазначив, що його адвокатів не допускають до справи щодо банку "Фінанси та Кредит". "Я навіть не розумію, що мені пред'являють. 8 років не доведена справа банку до суду і взагалі немає жодної людини з закінченим судом в цій справі. Сьогодні - все це популізм.  Люди не зацікавлені у будь-якому законному розслідуванні чогось, а зацікавлені, щоб це було в пресі, щоб хтось аплодував, щоб про це можна було говорити зі сцени. Казати, що ми щось там робимо, але насправді це непрофесіоналізм, некомпетентність і популізм", - підсумував бізнесмен.

Читати повністю

  • 14 Views


×
×
  • Створити...