Перейти до змісту

"Поганий епізод": Байден заявив, що під час дебатів з Трампом погано себе почував через хворобу

Від Board.News,06.07.24


Про це Байден заявив в інтерв'ю АВС.  "Це був поганий епізод. Ніяких ознак якогось серйозного стану. Я був виснажений. Я не прислухався до своїх інстинктів в плані підготовки", - сказав президент США.  За його словами, він почував себе погано і зробив тест на COVID, який показав негативний результат. Втім, Байден заявив, що у нього була "дуже сильна застуда".  Президент США також розповів, що не переглядав запис дебатів і додав, що у поганому виступі "ніхто не винен, тільки я сам".  Дебати Байдена і Трампа Кандидати у президенти США Джозеф Байден і Дональд Трамп провели 27 червня перші дебати. Зокрема, говорили й про Україну. Згідно з опитуванням CNN, після дебатів 5% спостерігачів змінили думку щодо того, за кого голосувати: Трампа назвали переможцем дебатів 67% глядачів, Байдена - 33%. Згодом у виборчому штабі Байдена спростували чутки про зняття його кандидатури з цьогорічних президентських виборів після невдачі на дебатах з Трампом. 28 червня Джо Байден уперше прокоментував свій виступ на президентських дебатах із Дональдом Трампом, частково визнавши, що він був поганим.  Чинного лідера США Джо Байдена публічно закликав зняти кандидатуру з президентських виборів перший депутат палати представників від Демократичної партії Ллойд Доггетт. 2 липня Білий дім прокоментував чутки щодо здоров’я президента Джо Байдена, визнавши його низьку результативність у дебатах, водночас заявивши, що він все ще може обіймати посаду та балотуватися у президенти США. Прессекретар Білого дому Ендрю Бейтс відреагував на публікацію The New York Times, у якій стверджується, що президент США Джо Байден сумнівається щодо продовження участі в президентських перегонах після дебатів. 3 липня провідний фінансовий донор Демократичної партії США Чарльз Маєрс розповів, що Джо Байден має до 5 днів, щоб визначитись щодо подальшої участі у президентських виборах.  4 липня стало відомо, що Байден запевнив членів партії, що братиме участь у виборах президента попри невдалий виступ на дебатах з Трампом.

Читати повністю

  • 10 Views


×
×
  • Створити...