Перейти до змісту

Копа Америка: Аргентина попри помилку Мессі перемогла Еквадор у серії пенальті

Від Board.News,05.07.24

Про це повідомляє Еспресо.TV. Матч закінчився перемогою Аргентини над Еквадором. Перший мʼяч на 35-й хвилині забив Лісандро Мартінес, який виграв єдиноборство під час кутового. Еквадор зумів реабілітуватись на останніх секундах зустрічі. Кевін Родрігес зрівняв рахунок на 2-й компенсованій хвилині та перевів гру до серії пенальті. У битві одинадцятиметрових ударів кращими виявились гравці Аргентини - 4:2. Цікаво, що першим до мʼяча підійшов Ліонель Мессі, і саме зірковий форвард став єдиним серед аргентинців, хто свій пенальті не забив. У півфіналі Копа Америки Аргентина зіграє проти переможця пари Венесуела - Канада. В інших чвертьфіналах зустрінуться кращі з четвірки: Уругвай - Бразилія і Колумбія - Панама. Копа Америка-2024 Чвертьфінал 5 липня Аргентина - Еквадор 1:1 (Серія пенальті - 4:2) Голи: Мартінес, 35 - Родрігес, 90+2 25 червня Ліонель Мессі назвав найвеличнішого спортсмена усіх часів.