Перейти до змісту

Байден ледь не заснув під час дебатів з Трампом: президент пояснив причину

Від Board.News,03.07.24


Про це пише Reuters. Виступаючи на передвиборчому заході в Макліні, штат Вірджинія, Байден визнав, що дебати проти колишнього президента Дональда Трампа, його конкурента від Республіканської партії, пройшли не дуже добре. "Я провів не найкращий вечір. Річ у тому, що я зробив дурницю. Я вирішив подорожувати світом кілька разів, пройшовши приблизно 100 часових поясів до дебатів. Не послухав свою команду, і коли повернувся, то ледь не заснув на сцені. Це не виправдання, це пояснення", - розповів американський президент. Як пише Reuters, минулого місяця Байден відвідав Францію та Італію під час двох окремих поїздок протягом двох тижнів. Після саміту Великої Сімки в Італії він вночі вилетів до США, щоб взяти участь у зборі коштів в Лос-Анджелесі з колишнім президентом Бараком Обамою перед поверненням до Вашингтона наступного дня. Потім він провів шість днів у Кемп-Девіді, готуючись до дебатів 27 червня. Офіційні особи Білого дому звинувачують у провальних дебатах застуду президента. Водночас під час збору коштів у вівторок Байден не згадав про хворобу. До того ж нове опитування Reuters/Ipsos показало, що кожен третій демократ вважає, що після дебатів Байден повинен зняти свою кандидатуру, але жоден відомий демократ не впорається у протистоянні з Трампом краще за Байдена. Нагадаємо, 27 червня кандидати у президенти США Джозеф Байден і Дональд Трамп провели перші дебати. Еспресо слідкував за подією у форматі текстового онлайну.

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...