Перейти до змісту

Перший конгресмен-демократ публічно закликав Байдена зняти свою кандидатуру з президентських виборів

Від Board.News,02.07.24


Про це повідомляє Associated Press. Конгресмен-демократ вважає, що Байден під час дебатів з кандидатом в президенти США Дональдом Трампом не зміг "ефективно захистити свої численні досягнення". Тому Доггетт заявив, що чинному американському лідерові слід "прийняти болюче і важке рішення зняти свою кандидатуру". Водночас він підкреслив, що такий заклик "не є легковажними" і він "не применшує моєї поваги до всього, чого досяг президент Байден". "Визнаючи, що, на відміну від Трампа, першочерговим зобов'язанням президента Байдена завжди було служіння нашій країні, а не собі, я сподіваюся, що він прийме болісне і важке рішення про зняття своєї кандидатури. Я з повагою закликаю його зробити це", - наголосив Доггетт. Дебати Байдена і Трампа Кандидати у президенти США Джозеф Байден і Дональд Трамп провели 27 червня перші дебати. Зокрема, говорили й про Україну.  Згідно з опитуванням CNN, після дебатів Джо Байдена та Дональда Трампа 5% спостерігачів змінили думку щодо того, за кого голосувати: Трампа назвали переможцем дебатів 67% глядачів, Байдена - 33%. Згодом у виборчому штабі Байдена спростували чутки про зняття його кандидатури з цьогорічних президентських виборів після невдачі на дебатах з Трампом. 28 червня Байден уперше прокоментував свій виступ на президентських дебатах із Дональдом Трампом, частково визнавши, що він був поганим. Водночас він запевнив, що зможе виконувати роботу очільника Білого дому.

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...