Перейти до змісту

Співачка Марія Яремчук відреагувала на повідомлення в ЗМІ, що народила дитину від Олександра Пономарьова 

Від Board.News,02.07.24


Про це вона написала в Instagram. 31-річна українська артистка Марія Яремчук оголосила, що стала мамою. Проте поділитися новиною її спонукало не власне бажання, а повідомлення в ЗМІ. За словами артистки, інформацію про народження первістка журналістам злили лікарі чернівецького перинатального центру. "Всім привіт. Я тут, бо мене дістало. Жила я собі своє життя, нікого не чіпала. Робила свої справи, спродюсувала кіно, ну і стала мамою", - почала Марія. Вона звинуватила пологовий будинок, в якому народжувала сина, в тому, що вони порушили лікарську таємницю, поширивши конфіденційну інформацію про неї та дитину: час, стать і навіть імʼя. "Так виявилось, що батько моєї дитини - Олександр Пономарьов, з якогось переляку. Завдяки ствердним заголовкам навіть сусіди тепер нежартівливо питають: "А де Саша, це правда?". Аж незручно перед жінкою Саші, що вже говорити про те, як це читати батькові мого сина!", - обурилася Яремчук. Проте лише плітками про музиканта не обмежилося. Коментар ЗМІ дав зведений брат Яремчук, з яким вона практично не спілкується. "Думала я, гаразд, хай собі пишуть... Але об'явився мій зведений брат Дмитро, якого я за все своє життя бачила разів 15 максимум, і пожалівся пресі, що я така погана "специфічна сестра", не відповіла йому в вайбері (я навіть не бачила, бо вайбером майже не користуюсь) і, бачте, не привітала його, коли в нього народжувалися діти. Звідки я мала знати про це, Дімо? Ми не спілкувалися ніколи! Чувак роки забирав все роялті з татових пісень, мені ні копійки не перепадало, а тепер я йому ще й винна...", - додала донька Назарія Яремчука. Вона також звернулася до журналістів і закликала їх перевіряти інформацію. "А в ідеальному ідеалі хотілось би, щоби суспільство не просто поважало, а ще й захищало права матерів та їхнє здоров'я (психічне зокрема!)", - підсумувала зірка.

Читати повністю

  • 4 Views


×
×
  • Створити...