Перейти до змісту

"Коли ти потрапляєш в нокдаун, ти знову встаєш": Байден визнав поганий виступ на дебатах із Трампом

Від Board.News,28.06.24


Про це повідомляє The Guardian. "Я знаю, що вже не молодий. Я знаю, що ходжу не так легко, як раніше, не говорю так зв’язно, як раніше, не веду дебати так добре, як раніше, але я знаю те, що знаю. Я знаю, як говорити правду", - висловився Байден. Він визнав, що справді вже є в похилому віці, проте розуміє, як "виконувати роботу" президента США, зазначивши: "коли ти потрапляєш в нокдаун, ти знову встаєш". "Друзі, я даю вам слово Байдена: я б не балотувався знову, якби не вірив усім серцем і душею, що зможу виконати цю роботу. Тому що, відверто кажучи, ставки занадто високі", - підкреслив американський лідер. Дебати Байдена і Трампа Кандидати у президенти США Джозеф Байден і Дональд Трамп провели 27 червня перші дебати. Зокрема, говорили й про Україну.  Згідно з опитуванням CNN, після дебатів Джо Байдена та Дональда Трампа 5% спостерігачів змінили думку щодо того, за кого голосувати: Трампа назвали переможцем дебатів 67% глядачів, Байдена - 33%. Згодом у виборчому штабі Байдена спростували чутки про зняття його кандидатури з цьогорічних президентських виборів після невдачі на дебатах з Трампом.

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...