Перейти до змісту

У демократів заговорили про заміну Байдена іншим кандидатом після дебатів із Трампом, - NYT

Від Board.News,28.06.24


Про це повідомляє NYT. Видання пише, що проблема у непереконливому виступі Байдена під час дебатів, його регулярних обмовках, слабкому голосі, нездатності виразно подати позицію його партії з головних питань. "Партії існують для того, щоб перемагати. Людина, яка була на сцені з Трампом, не може перемогти. Страх перед Трампом придушував критику Байдена. Тепер цей же страх підживлюватиме заклики до його зняття як кандидата", - сказав високопоставлений представник штабу Байдена. Група демократів Палати представників заявила, що вони разом спостерігали за дебатами, а один, який говорив на умовах анонімності, визнав, що для Байдена це була "катастрофа". Представник заявив, що група обговорювала необхідність нового кандидата в президенти. Марк Буелл, видатний донор Байдена та Демократичної партії, сказав після дебатів, що президент повинен серйозно подумати, чи є він найкращою людиною для кандидатури: "У нас є час посадити туди ще когось?". Він додав, що поки що не закликає Байдена відступити, але "демократичне керівництво зобов’язане піти в Білий дім і чітко показати, що думає Америка, тому що тут на карту поставлена ​​демократія, і ми всі нервуємо". Губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом, один із тих, кого згадують як можливу заміну пана Байдена, крім віцепрезидентки Камали Гарріс, відмахнувся від розмов про зміну кандидатів. "Я б ніколи не відвернувся від послужного списку президента Байдена. Я б ніколи не повернувся спиною до президента Байдена, і я не знаю жодного демократа в моїй партії, який би зробив це, особливо після цього вечора", — сказав він журналістам після дебатів.  Ендрю Янг, який балотувався на праймеріз від Демократичної партії у 2020 році, ще до завершення дебатів написав у Х: "Хлопці, демократи повинні висунути когось іншого — поки не пізно". Деякі демократи кажуть, що вже надто пізно, зазначивши, що Байден — горда, уперта людина, яка вже давно наполягає на тому, що він найкраще підготовлений для перемоги над Трампом, і не слухатиме нікого, крім, можливо, своєї дружини Джилл Байден.   Згідно з опитуванням CNN, після дебатів Джо Байдена та Дональда Трампа 5% спостерігачів змінили думку щодо того, за кого голосувати. Трампа назвали переможцем дебатів 67% глядачів, Байдена - 33%.

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...