Перейти до змісту

Що потрібно новобранцю

Від Board.News,28.06.24


Питання просте, тому що кожен військовий із досвідом швидко дасть відповідь, яка, до речі, у кожного буде своя. А складне воно тому, що ми чудово розуміємо, який виклик стоїть перед людиною, його родиною. Скільки різної інформації навколо, починаючи з того, що "нічого геть не дають і треба самому все купувати", а тому треба знайти істину. Одразу скажу, я дійсно не знаю, що видають в НЦ, де проходять базову підготовку ті, хто йде в лави Сухопутних військ або, наприклад, до Національної гвардії. Але ж що стосується ДШВ… Учора зустрічав поповнення в нашу роту. Так ось, все, що ви, друзі, бачили у відеоролику від ДШВ, видають насправді. Шолом (у всіх були ТОР-Д), бронежилет "Темп-3000", форма, балістичні окуляри, рукавички тактичні, взуття, спальники, баул, наплічник тощо. Але кількість всього обмежена можливістю військовослужбовця взяти свої речі за один раз. І йти. Наплічник за спину, баул в одну руку, сумку, з якою приїхав, - в іншу, і погнали. Тим паче умови проживання в НЦ не дозволяють мати багато речей. Читайте також: Невже в нас нікому навчати новобранців? Отже. Що б я порадив взяти відразу з собою:  павербанк, краще два. Один "двадцятку" і "десятку". Ще додатково я б узяв "пʼятірку", яка не займає багато місця несесер із мильно-рильним приладдям. Беруші обовʼязково. Декілька пар. Бо храпунів ніхто не скасовував невеличку аптечку зі стандартним набором ліків: знеболювальні, від застуди, діареї й так далі пару зручних трусів і шкарпеток. Вони багато місця не займають. Нехай будуть. ліхтарик налобний. Добре якщо знайдете такий, що працює на батарейках та ще в нього є вбудований акумулятор. Але це питання дискусійне. Важливе - це компактність. металевий посуд: тарілка, ложка/виделка, чашка складаний ніж репелент від мошки та комарів власні ліки проти хронічних болячок запасний комплект форми (змінку), можна б/у подовжувач на три розетки, метрів 5 гумові капці, на кшталт кроксів скотч армований пару маркерів, щоб все підписати набір для ремонту одягу та снаряги (чорна/зелена армована нитки, кілька голок, від циганської до звичайної, декілька кнопок, англійські булавки) газовий балон + пальник засоби від подразнень шкіри вологі серветки, краще велику пачку "дитячих", за принципом "від голови та від ж*пи" паракорд прищіпки Читайте також: ТЦК vs медики в Одесі: навіщо підігрівають несприйняття людей у формі ЗСУ? Друзі, хто нещодавно проходив бзвп, пишіть у коментарях свої варіанти того спорядження, яке вам знадобилось в учебці, додам у перелік. P.S. Вже потім, коли з'ясується, ким стане учорашній курсант, наприклад попаде він в арту або ні, буде зрозуміло, купувати активні навушники чи ні, і так далі… * Публікується зі збереженням стилю автора Джерело Про автора. Олексій Петров, ветеран АТО, блогер Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 1 Views


×
×
  • Створити...