Перейти до змісту

Справа про ймовірний витік інформації: НАБУ прийшло з обшуками до ексзаступника голови ОП Тимошенка

Від Board.News,27.06.24


Про це повідомляє Українська правда. Вказано, що Тимошенко перебуває в автівці, навколо якої працюють детективи НАБУ. Водночас Телеграф інформує, що у Києві біля ресторану "Ішак" на Кловському узвозі НАБУ затримало Тимошенка.  Згодом Тимошенко підтвердив інформацію про обшуки. Він заявив, що не має до справи про витік інформації жодного стосунку.  "Підтверджую проведення обшуку у мене по справі, до якої не маю жодного стосунку. Всі вимоги правоохоронців я виконав, особисто до мене претензій немає", - написав він.  20 червня "Українська правда" опублікувала розслідування "Час Ч. Як Олексію Чернишову щастить в НАБУ". У ньому журналісти з'ясували, що детективи НАБУ не провели обшук в голови правління "Нафтогазу" Олексія Чернишова на прохання очільника НАБУ Кривоноса. Очільниця комітету ВР з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна вважає, що після журналістського розслідування потрібно з'ясовувати, що необхідно змінити, щоб повернути НАБУ до ефективної роботи. 

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...