Перейти до змісту

Це політичні ігри: голова КВУ Кошель про дослідження Центру Разумкова щодо рівня довіри до інституту президента

Від Board.News,27.06.24


Таку думку він висловив у етері Еспресо. "Я завжди звик читати першоджерела, тому прочитав сам текст дослідження Центру Разумкова. Чесно кажучи, оця медійна кампанія про те, що особисто Зеленському довіряють більше, ніж інституту президента, я бачу ознаки активної медійної кампанії, не хочу ні на кого нічого натякати. Однак мені це дуже не сподобалося. Тобто є певні природні речі, у президента Зеленського падають показники довіри, при тому ми це спостерігаємо приблизно від кінця грудня, там падіння відбуваються практично кожного місяця. Минулого місяця за даними КМІС (Київський міжнародний інститут соціології, – ред.) була довіра 61%, тепер за даними Центру Разумкова – 54%", - зауважив голова Комітету виборців України. За його словами, такому падінню є логічні пояснення: це і скандал з відставкою Залужного, який дав мінус 5% довіри до глави держави. Крім того, будь-які скандали у фракції "Слуга Народу", наприклад, з Тищенком, також позначаються на показниках. "Але нічого катастрофічного немає, тобто президент має рівень довіри 54%. Відбуваються абсолютно нормальні, природні процеси, але була така кампанія, мовляв, що особистість Зеленського вище, ніж інститут президента. Для мене це не є зрозумілим. Я вбачаю, що це політичні ігри. Мені дуже неприємно, що багато медіа було зав'язано саме у цій кампанії", - підкреслив Олексій Кошель. 5 червня Київський міжнародний інститут соціології повідомив, що рівно 50% опитаних українців вважають, що президент України Володимир Зеленський не виконав жодної або виконав меншість своїх передвиборчих обіцянок. 25 червня Центр Разумкова представив результати соціологічного опитування щодо оцінки ситуації в країні, довіри до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів, ставлення до виборів, віра в перемогу.

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...