Перейти до змісту

Чехія програла Туреччині та вилетіла з Євро-2024

Від Board.News,26.06.24

Про це повідомляє Еспресо.TV. Матч Чехія - Туреччина закінчився перемогою номінальних гостей (2:1). Команди обмінялись голами у середині другого тайму: Хакан Чалханоглу вивів турків вперед, а Томаш Соучек зрівняв рахунок. Переможний мʼяч для Туреччини забив Дженк Тосун, який забив на 94-й хвилині. Португалія попри поразку у матчі проти Грузії (0:2) фінішувала першою у групі F, Кріштіану Роналду та компанія завоювали 6 очок. Другою завершила груповий раунд Туреччина, у неї теж 6 очок. Грузія стала третьою з 4 балами, але також вийшла до 1/8 фіналу. Чехія з 1 пунктом - остання - вилітає з Євро-2024. Євро-2024  Група F. 3-й тур 26 червня Чехія - Туреччина 1:2 Голи: Соучеук, 66 - Чалханоглу, 51, Тосун, 90+4 Як Україна виступає на Євро-2024 Збірна України невдало розпочала виступи на чемпіонаті Європи з футболу. Команда Сергія Реброва 17 червня у Мюнхені провалила матч проти Румунії та програла з рахунком 0:3.  21 червня, у 2-му турі Євро-2024, українські футболісти реабілітувались та здобули вольову перемогу над Словаччиною - 2:1. У середу, 26 червня, були зіграні матчі 3-го туру Євро-2024. Україна зіграла внічию проти Бельгії (0:0), кращого також не виявили Словаччина та Румунія (1:1). У підсумковій турнірній таблиці групи E усі команди набрали по 4 бали. Такий випадок стався вперше в історії ЧЄ. Проте через різницю забитих-пропущених мʼячів Україна фінішувала останньою та не змогла вийти в плей-офф. Румунія вийшла в 1/8 фіналу з першого місця, Бельгія - друга, а Словаччина - третя. Футболісти збірної України не змогли виконати ціль, яку перед командою ставив Андрій Шевченко. Напередодні ЧЄ президент УАФ казав, що завдання-мінімум - вихід з групи.