Перейти до змісту

"Намагалася приєднатися до франшизи понад 10 років": Скарлетт Йоганссон розповіла про участь у новому "Світі Юрського періоду"

Від Board.News,26.06.24


Про це пише Deadline. Акторка наголосила, що вона є великою прихильницею франшизи. "Я намагалась будь-яким чином потрапити в цю франшизу вже більше 10 років. Факт, що це сталося таким чином у цей час, просто неймовірний. Я не можу в це повірити", - поділилась Йоганссон. Також вона зазначила, що сценарій фільму, написаний Девідом Кеппом, є неймовірним. "Він повернувся приблизно через 30 років, щоб написати сценарій. Він так захоплений цим, і це так чудово", - сказала акторка. Режисером нового "Світу Юрського періоду", який є останнім у 30-річній франшизі, що почалася з "Парку Юрського періоду" 1993 року, став Гарет Едвардс. Продовженням франшизи стали "Загублений світ" 1997 року і "Парк Юрського періоду III" 2001-го. 21 травня американська акторка Скарлетт Йоганссон найняла адвокатів через голос Sky в чат-боті ChatGPT, оскільки він "моторошно схожий" на її власний голос із фільму "Вона".

Читати повністю

  • 3 Views


×
×
  • Створити...