Перейти до змісту

"По всіх ініціативах ми отримали зелене світло": речник УДА "Південь" Братчук про призначення Гнатова командувачем Об’єднаних сил ЗСУ

Від Board.News,26.06.24


Про це він розповів у етері Еспресо. "Довелося у декількох питаннях з ним стикатися, правда, не безпосередньо. На відповідні пропозиції він реагував через своїх заступників. Я скажу так, що на всі ініціативи з боку Української добровольчої армії по Одещині, Півдню із захисту батьківщини - ми отримали зелене світло. Я про це можу говорити прямо. Завдяки цьому працюють, в тому числі, наші мобільні вогневі групи. Це абсолютна правда, можу поклястися на Біблії", - сказав Братчук. У командувача Об’єднаних сил ЗСУ надзвичайно багато роботи. Адже це фронт, життя людей, а отже - величезна відповідальність, додав  речник УДА "Південь". "Роботи в нього надзвичайно багато, можу побажати лише успіху, бо це війна. Не треба завищених очікувань. Він не чарівник, який прийде і відразу змінить ситуацію. Оцінку ми всі дамо, коли побачимо відповідні дії. Зараз головне не забувати підтримувати наші Сили оборони", - резюмував він. Нагадаємо, 24 червня президент України Володимир Зеленський змінив командувача Об'єднаних Сил ЗСУ та призначив на посаду Андрія Гнатова замість Юрія Содоля.

Читати повністю

  • 2 Views


×
×
  • Створити...