Перейти до змісту

Збірна Австрії розбила Польщу на Євро-2024

Від Board.News,21.06.24

Про це повідомляє Еспресо.TV.  У Берліні Австрію на 9-й хвилині вивів вперед Гернот Траунер. Польща відігралася ще в першому таймі завдяки голу Кшиштофа Пйонтека.  На 66-й хвилині австрійці знову повели завдяки точному удару Крістофа Баумгартнера. Остаточний рахунок на 78-й хвилині встановив Марко Арнатутович, який реалізував пенальті.  Австрія перемогла Польщу 3:1, набрала 3 очка та посідає третє місце в групі D. За додатковими показниками її випереджають французи та нідерландці, які свій матч 2-го туру розпочнуть сьогодні о 22:00.  У 3-му турі, 25 червня, Австрія зіграє з Нідерландами, а Польща - з Францією.  Євро-2024 2-й тур. Група D 21 червня Польща - Австрія 1:3 Голи: Пйонтек, 30 - Траунер, 9, Баумгартнер, 66, Арнаутович, 78 (пен.) Як Україна грає на Євро-2024 Збірна України невдало розпочала виступи на чемпіонаті Європи з футболу. Команда Сергія Реброва 17 червня у Мюнхені провалила матч проти Румунії та програла з рахунком 0:3.  21 червня, у 2-му турі Євро-2024, українські футболісти здобули вольову перемогу над Словаччиною - 2:1. Україна набрала 3 очка та вийшла на друге місце у групі E. Словаччина з 3 пунктами опустилася на третю позицію. Лідирує Румунія, яка також має 3 бали. Бельгія поки не здобула жодного очка та 22 червня у 2-му турі зустрінеться з румунами.  У завершальному матчі групового раунду Євро-2024 збірна України зіграє проти Бельгії. Гра відбудеться 26 червня о 19:00. До 1/8 фіналу ЧЄ вийдуть команди, які фінішують у своїх групах першими та другими, а також чотири з шести кращих збірних, які посядуть треті позиції.