Перейти до змісту

Навіщо у ТЦК беруть ветеранів з ПТСР

Від Board.News,17.06.24


Прямо кажучи — спроба залякати суспільство, що матиме зворотний ефект. Адже фактично усі такі виправдання є визнанням, що зі зброєю в руках по вулицях ходять і відловлюють цивільних люди, які не можуть контролювати себе (це я так м'яко позначаю проблему, яка загалом має іншу назву). Тобто, у нас в поліції людина, щоб отримати посаду та зброю має пройти обов'язково психіатра та постійно психолога. Бо всі розуміють, що озброєна та неконтрольована людина — це небезпека для суспільства. Читайте також: ТЦК vs медики в Одесі: навіщо підігрівають несприйняття людей у формі ЗСУ? Так само довідку у психіатра мають брати будь-які водії, особливо громадського транспорту. Бо в їх руках життя багатьох людей. А тут так легко кажуть, що от у нас серед працівників ТЦК повно людей з ПТСР, тому що — їх треба озброїти та випустити на вулиці? Я не знаю хто додумався у владі до такого виправдання усіх цих численних конфліктів. Бо насправді це свідчить про свідомий посадовий злочин. Джерело Про автора. Сергій Гузь, журналіст Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 6 Views


×
×
  • Створити...