Перейти до змісту

Росія може атакувати атомні електростанції України, щоб ще більше нашкодити енергетичній інфраструктурі, - економіст Кушнірук

Від Board.News,16.06.24


"Зараз ми будемо спостерігати за тим, як все більше атомних енергоблоків змушені будуть поставити на профілактичний ремонт. Все через складну ситуацію в нашій енергетичній інфраструктурі. Це потрібно, щоб взимку більш ефективно працювати", - вважає Кушнірук. За словами економіста, росіяни можуть вдатись до ударів по АЕС України, щоб ще більше пошкодити енергетичну інфраструктуру "Я про це вже говорив і не хочу нікого залякувати, втім, я не виключаю того, що російське божевілля може дійти до того, що вони можуть атакувати наші АЕС. Наголошую - вони не зможуть цим викликати ядерну катастрофу. Оскільки ядерне паливо дуже надійно захищене і сховане. Втім, суттєво пошкодити обладнання такі удари можуть. В такому випадку ситуація може бути ще гіршою, ніж зараз", - додав він. 13 червня повідомлялось, що якщо російська армія продовжить атакувати українську енергосистему, то українці можуть проводити без світла і теплопостачання до 20 годин на добу. 14 червня директор Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі "Української правди" заявив, що наступного тижня ситуація в українській енергетиці буде складнішою, ніж цього, оскільки розпочнеться ремонтна кампанія

Читати повністю

  • 4 Views


×
×
  • Створити...