Перейти до змісту

Настав час перенести війну на територію Росії, - генерал-майор СБУ Ягун

Від Board.News,01.08.23


Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо" "Те, що ми маємо перенести війну на територію ворога, було зрозуміло для військових ще з 2014 року. Можливо частина українського політикуму вважала інакше, але в ЗСУ чудово розуміли, що рано чи пізно це станеться. Валерій Залужний не даремно ж говорив про те, що ворога потрібно знищувати і на його території. Саме тому зараз вже немає ніяких барʼєрів щодо проведення операцій на території РФ", - пояснив Ягун.  Генерал-майор СБУ наголосив, що історія з вибухами на території РФ буде тільки набирати обертів. "Удари по території РФ зараз мають більше психологічний ефект. Шкода, але зараз ми не можемо досягти того ефекту, якого б ми хотіли. Однак слід розуміти, що все тільки починається. Ми демонструємо присутність. Це набагато важливіше на даному етапі війни. Тому я б не радив москвичам не радив розслаблятись. Я думаю, що Москва не останнє місто, яке будуть атакувати", - додав він. Вночі, 30 липня, столицю Росії атакували безпілотники, які начебто збила ППО. Руйнувань зазнала будівля бізнес-центру "Москва-Сіті", де розташовуються офіси декількох міністерств РФ. У ніч на 1 серпня відбулася чергова атака безпілотників на Москву – один з дронів влучив у вежу Москва-Сіті, міноборони РФ звинувачує Україну

Читати повністю

  • 29 Views


×
×
  • Створити...