Перейти до змісту

Найголовніше для України - утворити прогалину в обороні РФ, - британський полковник Грант

Від Board.News,29.07.23


Про це розповів британський полковник Глен Грант в етері Еспресо. Він зазначив, що РФ завжди має людський і збройний потенціал для війни, а єдине, що може зламати південь, - повне розгортання лінії фронту. "І під цим я маю на увазі, що як тільки Україна десь прорветься і опиниться в тилу противника, росіяни почнуть утікати. Тобто найголовніше - це прорватися, утворити певну прогалину в обороні та ефективно використати її з метою оточення росіян. Втім це може бути дуже довга та важка битва аж до Бердянська. Оборона росіян може і не дати так легко тріщину. Тому я не думаю, що ви повинні ставити перед собою якісь часові рамки", - наголосив Глен Грант. Полковник зауважив, що необхідно більше надавати армії дронів, техніки, "швидких", адже війна може тривати ще два - три роки. Він додав, що не слід недооцінювати змогу РФ кинути всі ресурси на війну. "Ми повинні бути готові до тривалої битви і до того, що цей прорив займе тривалий період. Зараз відбувається постійний рух уперед, кілометр за кілометром. І саме тому ви повинні дотримуватися принципів війни, одним з яких є концентрація сил, яка життєво необхідна, якщо ви хочете прориватися", - підсумував полковник. 29 липня він також сказав, що стратегічний прорив України буде там, де РФ не зможе нормально воювати, а де саме він станеться, стане зрозуміло протягом наступного місяця.

Читати повністю

  • 22 Views


×
×
  • Створити...