Перейти до змісту

Чому у Росії бояться теми ЛГБТ?

Від Board.News,29.07.23


Одне з питань, яке викликало в мене здивування — це надмірна зацикленість русні на гей-темі. Тобто для них це не про питання прав — не прав, традицій — не традицій тощо. Ця тема викликає в них тваринний страх, вони явно не сприймають її раціонально. Про це я якось говорив зі знайомим соціологом, і він дав дуже цікаву відповідь. Русня так боїться цієї теми тому, що в тюрмі — це спосіб "опустити" людину. Ціле їхнє суспільство сприймає гей-тему як спосіб їх "опустити”. І це доводить просту істину — в основі сучасної російської культури лежить кримінальна. Воно і логічно. Згадайте 90-і, коли кримінал не тільки захоплював бізнес активи, а і масову культуру (Круг, одяг, мова, стиль). Якось мені попало дуже цікаве кацапське дослідження мови їх чиновників на початку 2000-х. Дослідження показало, що чиновники використовують в розмовній мові до 20% слів з "фєні". Тобто вже на початку століття кримінальна культура домінувала у владних кабінетах. Читайте також: Сатані своїх не шкода... Ці тези яскраво ілюструє дослідження ІКАР. Так, відповідаючи на питання "Якщо громадянин РФ знає, що порушивши закон для своєї вигоди, він не понесе покарання, як він вчинить?" 47% сказали, що порушить, 35% дотримається закону. Але значно цікавіше інше питання "Яке твердження вам ближче: 1. Сила в законі, його треба дотримуватись 2. Сила в правді, навіть якщо вона порушує закон". 61% русні вибрали 2 варіант. Чому це важливо? Бо для розуміння логіки поведінки русні в різних ситуаціях ми маємо знати, що маємо справу з "паханами" і "зеками", а не з "відроджувачами рускага міра". Ми маємо розуміти, що ніякі домовленості з кримінальниками не можливі. І це теж має усвідомити Захід. Бандюгани розуміють тільки мову сили, і щоб вони щось прийняли вони мають добряче отримати. Як і гопи на районі, русня захоче "побазарити" тільки після гарних "оплеух" по морді. Власне, зараз вони й отримують їх по всій лінії фронту. Джерело Про автора. Віктор Андрусів, політичний та громадський діяч, аналітик та публіцист Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 26 Views


×
×
  • Створити...