Перейти до змісту

Після 38 років на посаді: прем'єр-міністр Камбоджі оголосив про відставку

Від Board.News,26.07.23


Про це пише South China Morning Post. 70-річний Хун Сен повідомив, що наступником стане його син Хун Мане, призначення відбудеться 10 серпня. "Я хотів би попросити людей з розумінням поставитися до того, що я не буду залишатися прем'єр-міністром. Хун Мане стане прем’єр-міністром у найближчі тижні", - сказав він. Зазначається, що прем'єр керував королівством Камбоджа з 1985 року, при цьому усунувши будь-яку опозицію, заборонивши опозиційні партії та обмеживши свободу слова у країні. Його Камбоджійська народна партія (КНП) перемогла на загальних виборах у неділю, отримавши 82% голосів. Видання пише, що уряд привітав явку в 84,6% як доказ "демократичної зрілості" країни, але західні держави, включаючи Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, засудили вибори як невільні та несправедливі. Попри свою відставку з посади, Хун Сен зазначив, що не покидає політику. "Я продовжу працювати як голова правлячої партії та член Національних зборів", — сказав він. Також наголошується, що під керівництвом Хун Сена, Камбоджа зблизилася з Пекіном, отримуючи вигоду від китайських інвестицій та інфраструктурних проєктів, включаючи реконструкцію військово-морської бази, яка викликала занепокоєння Вашингтона.

Читати повністю

  • 26 Views


×
×
  • Створити...