Перейти до змісту

O.Torvald випустили мініальбом "Голосові" з аудіоповідомленнями з Бахмута

Від Board.News,25.07.23


Відео з'явилося на Ютуб. "Голосові" – це одна з найінтимніших пісень, яку ми колись писали. Це внутрішній монолог, сповідь, відображення найпотаємніших страхів. Ми не хочемо робити "байрактарщину" чи патріотичні гімни, проте й оминати війну не можемо", – каже фронтмен O.Torvald Женя Галич, який служить у лавах ЗСУ. Галич присвятив мініальбом загиблим побратимам, зазначивши, що хлопці назавжди в строю. В альбомі є пісня та три аудіоповідомлення, записані підрозділом Галича у Бахмуті. "Я не можу оминати цю частину свого життя у творчості, проте хочу це робити максимально відверто і чесно, і говорити лише про те, що сам пережив. У війні немає нічого романтичного, а за кожен метр вільної території віддаються життя", - коментує фронтмен. Кліп на пісню зняли в "БарменДиктаті" у ролі бармена – Ліза Углач зі "Структури Щастя". Відео зняв Adje на чолі з режисером Євгеном Головатенком. Послухати "Голосові" можна на стримінгових майданчиках за посиланням. Довідково. O. Torvald є українським рок-гуртом, заснованим у 2005 році у Полтаві. У 2006 році гурт переїхав до Києва. Їх дебютний альбом O.Torvald був записаний у 2008 році. Гурт брав участь у численних фестивалях, таких як GBOB, Червона Рута, Таврійські ігри та інші. Вони представляли Україну на Євробаченні-2017 у Києві з піснею Time. 16 квітня 2022 року стало відомо, що фронтмен гурту Женя Галич поповнив ряди Збройних СИл України. У квітні 2019 року O.Torvald представив дві прем'єри в один день: пісні "Два Нуль Один Вісім" і "Назовні" та кліпи на них.

Читати повністю

  • 21 Views


×
×
  • Створити...