Перейти до змісту

Новий сезон культового серіалу "Закупівлі міністерства оборони"

Від Board.News,20.07.23


Серія перша При проведенні аудиту Міністерство оборони України, Державна аудиторська служба України визнала весь прибуток постачальників Міністерства оборони як по зброї, так і з тилового забезпечення збитками держави. Серія друга На зустрічі президента України Володимира Зеленського з бізнесом, президент ставить задачу Кабінету Міністрів України в особі Дениса Шмигаля врегулювати це питання. Серія третя Два тижні йдуть погоджувальні наради, щодо внесення змін до чинних постанов Кабінету Міністрів. На крайній з них я була присутня. Було прийняте рішення скасувати 335 постанову КМУ, та врегулювати питання прибутку в постанові 1275. Всі погодились, навіть голова Держаудиту словами через рот говорить про те, що переглянуть висновки державного аудиту в частині прибутку. Читайте також: У мене відчуття, що я ламаю шию гідрі... Серія четверта Зміни до 1275-го ніби проголосовані, але постанова ніде не опублікована. По типу : "ти суслика видишь? - Нет. - А он есть". Серія пʼята Мені стало відомо з особистих джерел, що підтверджує Федерація роботодавців України та всі асоціації різних галузей промисловості, які працюють з МО. А тепер увага! Замість того, щоб переглянути своє рішення, Держаудитслужба розсилає листи правоохоронним органам, де повідомляє їх, що прибуток підприємств, які працюють з МО, це збитки, завдані державі, та ініціює відкриття кримінальних проваджень. Серія шоста. Завершальна Всі постачальники МО від шкарпеток, трусів до зброї різних калібрів, завмерли в німому шоку від очікування маски-шоу, обшуків, виїмки документів and other. Десь між цими серіями МО подає позови до суду. Щодо зброї інформація закрита, щодо тилового забезпечення — до Київського окружного адміністративного суду, справа 320/20717/23 про визнання протиправними дій та скасування пунктів вимоги. Читайте також: Хто заважає прозорій системі тилового забезпечення? Що маємо в сухому залишку? Розпорядження Президента України проігнороване Кабінетом Міністрів України. Постачальники МО в тихому "ахері", як і я разом з ними. Ми отримаємо зрив постачання будь-чого під час воєнного стану, якими б прозорими закупівлі не були. До чого це призведе? Правильно, до підриву обороноздатності країни під час війни. І на останок питання. Навіщо? Для чого це робиться? З недолугості, непрофесіоналізму, чи чого ще? Я не знаходжу на ці питання відповіді. Можете пошукати їх ви. Джерело Про авторку. Дана Ярова, волонтерка, член Антикорупційної ради МОУ Редакція не завжди поділяє думки, висловлені авторами блогів.

Читати повністю

  • 19 Views


×
×
  • Створити...