Перейти до змісту

Легендарного голкіпера ван дер Сара виписали з реанімації

Від Board.News,18.07.23


Про це ван дер Сар повідомив у твіттері.  "Перш за все ми хочемо подякувати всім за чудові повідомлення підтримки. Мені приємно повідомити, що я більше не у відділенні інтенсивної терапії. Проте я все ще в лікарні. Я сподіваюся, що наступного тижня поїду додому і зроблю наступний крок у своєму одужанні", - написав культовий голкіпер. Колишній воротар нідерландського "Аяксу", італійського "Ювентуса", англійського "Манчестер Юнайтед" та збірної Нідерландів Едвін ван дер Сар був госпіталізований у Хорватії, де він проводив відпочинок.  52-річний футболіст перебував у реанімації із крововиливом у мозок.  Хто такий Едвін ван дер Сар Ван дер Сар є переможцем Ліги чемпіонів, Кубка УЄФА, Суперкубка УЄФА та Міжконтинентального кубка в складі "Аяксу". Разом з МЮ він виграв ЛЧ та клубний чемпіонат світу, чотири рази став чемпіоном Англії.  За збірну Нідерландів зіграв 130 матчів. 30 травня ван дер Сар залишив посаду виконавчого директора "Аякса", в якому працював з 2012 року після завершення кар'єри.

Читати повністю

  • 24 Views


×
×
  • Створити...