Перейти до змісту

Згурець про вибухи на Кримському мосту: Це була чітко спланована операція, яка обмежить логістичні можливості армії РФ

Від Board.News,17.07.23


Про це директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець заявив у етері Еспресо. "Якщо падають мости фізично, то я думаю, що тут не лише про інформаційно-психологічну операцію, а й про дії, які впливають на логістику РФ на вкрай важливій ділянці", - зазначив він. Окрім цього, аналітик зазначив, що є відео, де видно зруйновані прольоти моста й це означає, що ймовірно, українська сторона має можливість здійснювати такі удари по Кримському мосту, що не суперечить концепції української армії. "Зараз ми як експерти намагаємося визначити, яким чином це було зроблено. З одного боку є можливість завдання ракетних ударів, а з іншого боку була інформація, коли говорять про те, що, ймовірно, були використані морські дрони для підриву Кримського мосту", - сказав він. Проте, Сергій Згурець вважає, що вага тих дронів, які раніше використовувалися для атаки на Севастополь, сягає до 200 кг і навіть, якщо були використані декілька таких дронів по 200 кг, то цього замало, аби спричинити руйнування прольотів мосту. "Тому, у будь-якому разі, ми говоримо про те, що це силова операція, яка була скерована на обмеження логістики й постачання з РФ до Криму всіх речей, які пов'язані з окупацією. А з іншого боку - це суттєво впливає в перспективі на спроможність російської армії утримувати Крим і забезпечувати постачання на території, які РФ утримує в Запорізькій області", - наголосив він. Згурець додав, що шляхи постачання принципово змінюються, адже додасться 200-300 км в об'їзд трасами, які так само можуть перебувати під ударами української сторони. "Тому, я це відношу до чітко спланованої операції, яка обмежує логістичні можливості російських угрупувань на тимчасово окупованій території України", - зазначив Сергій Згурець. Нагадаємо, під ранок 17 липня на Кримському мосту пролунали вибухи, після цього окупаційна влада заявила про "надзвичайну подію" та звинуватила в атаці українських військових. На прольотах виявили пошкодження дорожнього полотна, а також кажуть 2 загиблих. В Україні на це відреагували.

Читати повністю

  • 20 Views


×
×
  • Створити...