Перейти до змісту
  1. Brave Inventors: понад 90 сміливих ідей, що допомагають фронту (реклама)

    Від Board.News,03.10.23


    Винахідницький хаб Brave Inventors налічує вже більше 90 винаходів військового призначення. Менш ніж за рік активної роботи національна платформа Brave Inventors продемонструвала можливості реального зміцнення фронту завдяки military tech розробкам.Читати повністю
    • 6 Views



  2. Наслідки обстрілів Херсонщини російськими окупантами: 1 особа загинула, 6 - постраждали. ФОТО

    Від Board.News,03.10.23


    Внаслідок обстрілу селища у передмісті Херсона загинула цивільна особа, а ще чотири дістали поранення.Читати повністю
    • 7 Views



  3. Очільника МЗС Швеції не пустили до України через халепу із паспортом

    Від Board.News,03.10.23


    Тобіас Більстрем забув вдома паспорт
    Читати повністю
    • 7 Views



  4. Україна незабаром обійде РФ за кількістю пострілів артилерії на війні – дослідження

    Від Board.News,03.10.23


    До кінця поточного року РФ вистрілюватиме в дев’ять разів менше снарядів, ніж на початку повномасштабного вторгнення
    Читати повністю
    • 11 Views



  5. У Таїланді внаслідок стрільби в ТЦ загинуло щонайменше троє людей, затримано 14-річного хлопця

    Від Board.News,03.10.23


    Про це пише Reuters. Управління столичної поліції повідомило, що 14-річного підозрюваного наразі заарештували та допитують щодо інциденту в торговому центрі Siam Paragon. The Guardian пише, що, за словами медиків, один із поранених був іноземцем. В уряді країни вже відреагували на злочин. "Я знаю про стрілянину в Siam Paragon і наказав поліції провести розслідування. Мене найбільше хвилює громадська безпека", - коментує інцидент прем'єр-міністр Сретта Тавісін Зазначається, що ця стрілянина сталася незадовго до річниці ще одного подібного інциденту - минулого року колишній офіцер поліції напав з пістолетом та ножем на дитячий садок та вбив 22 дітей. На півдні Таїланду в суботу, 29 липня, на складі феєрверків на ринку стався вибух, унаслідок якого загинуло 9 людей та ще щонайменше 115 отримали поранення. Читати повністю
    • 12 Views






×
×
  • Створити...