Перейти до змісту
  1. Кармічні Місячні вузли змінюють знак 18 липня: що чекає на нас

    Від Board.News,11.07.23


    У липні 2023 року Північний Місячний вузол перейде в знак Овна, а Південний Місячний вузол – у знак Терезів
    Читати повністю
    • 20 Views



  2. Саміт у Вільнюсі: США «відправлять позитивний сигнал» щодо членства України в НАТО — Салліван

    Від Board.News,11.07.23


    Під час саміту НАТО у Вільнюсі, який починається у вівторок, 11 липня, США «відправлять позитивний сигнал» щодо членства України в Альянсі. Читати повністю
    • 16 Views



  3. Збільшення випадків загибелі російських командирів вплине на настрої військового керівництва РФ, - Згурець

    Від Board.News,11.07.23


    Про це заявив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець в етері Еспресо. Він прокоментував те, що у Росії застрелили екскомандира підводного човна "Краснодар" Станіслава Ржицького - який може бути причетний до удару "калібрами" по Вінниці минулого року. Ржицький також був заступником начальника міського відділу з мобілізаційної роботи, "Я б сказав, що це з одного боку - карма, але з іншого боку - я хочу вірити в те, щоб росіяни розуміли. Що кожен причетний до здійснення ударів по території України, які спричинили жертви серед мирного населення матиме саме таку долю, як і ця посадова особа, яка була вбита під час пробіжки", - сказав Згурець. Експерт наголосив, що не знає, чиїх рук це справа, але в будь-якому разі важливий результат. "Якщо такі результати стануть масштабуватися, це суттєво вплине на настрої російського військового керівництва", - підсумував він. Читати повністю
    • 18 Views



  4. «Шахеди» на Київщині, Оріхове долає наслідки авіаудару: ситуація в регіонах

    Від Board.News,11.07.23


    Ворог продовжує цілити по деокупованим населеним пунктам Луганщини
    Читати повністю
    • 23 Views



  5. ФБР співпрацювало з СБУ для блокування проросійських акаунтів у соцмережах, проте їх перевірка була «неналежною» — звіт Палати представників

    Від Board.News,11.07.23


    Федеральне бюро розслідувань США співпрацювало зі Службою безпеки України для протидії російській пропаганді у соцмережах, проте під блокування потрапили й ті акаунти, які критикували Росію та її війну проти України.Читати повністю
    • 16 Views






×
×
  • Створити...