Перейти до змісту
  1. "Це новітній корабель ближньої морської зони": у ВМС розповіли подробиці про пошкоджене судно "Павел Державин" Чорноморського флоту РФ

    Від Board.News,12.10.23


    Подробиці в ефірі Еспресо розповів капітан ІІІ рангу Дмитро Плетенчук, речник Військово-Морських сил ЗСУ. "Російський корабель Чорноморського флоту "Павел Державин" - досить рідкісний птах. На Чорноморському флоті у росіян було дві одиниці таких кораблів, наскільки пам'ятаю, всього з чотирьох. Це новітній корабель ближньої морської зони, який є патрульним. Він був побудований у 2019 році, а з 2020 року поставлений у стрій. Відповідно, це дуже новий корабель. Навіть за своїм зовнішнім виглядом він копіює стелс-технології (технологія зниження помітності, - ред.) світових лідерів військово-морського будування. Наскільки він відповідав стелс, сказати не готовий, однак можу сказати, що це один з тих кораблів, якому не пощастило залишитися щось патрулювати", - сказав Плетенчук. Раніше про пошкодження цього корабля Дмитро Плетенчук заявив у ефірі Радіо Свобода. "Ви перші, кому я підтверджую це офіційно сьогодні, що він отримав пошкодження. Я не можу вам надати ніякої інформації щодо обставин цього інциденту, назвімо це так, але факт такий є", - сказав він. Ввечері суботи, 7 жовтня, міністерство оборони Росії звинуватило Україну у нібито атаці ракетою на тимчасово окупований Крим. Читати повністю
    • 10 Views



  2. У Криму росіяни зосередили різні системи ППО, - Ігнат

    Від Board.News,12.10.23


    Росіяни зосередили у Криму різні системи ППО з метою захисту своїх військ та Керченського мосту, серед яких, зокрема, кораблі із засобами ППО різних типів, ЗРК, зенітні гармати.Читати повністю
    • 15 Views



  3. Доходи Путіна від експорту нафти зросли у вересні до рекорду за останній рік, – МЕА

    Від Board.News,12.10.23


    Доходи Росії від нафтового експорту у вересні зросли ще на $1,8 млрд, порівняно із попереднім місяцем, і досягли $18,8 мільярда.Читати повністю
    • 9 Views



  4. СБУ та ДБР затримали двох шахраїв, які за $50 тис. продавали посаду ректора одного з Вінницьких університетів. ФОТО

    Від Board.News,12.10.23


    Служба безпеки спільно з ДБР затримала двох шахраїв, які намагалися видурити гроші у претендентки на посаду ректора одного з Вінницьких закладів вищої освіти. За 50 тис. доларів вони обіцяли кандидатці допомогти з призначенням на керівну посаду у цьому університеті. Під час розмови з потерпілою особою фігуранти представлялись посадовцями "антикорупційних органів".Читати повністю
    • 10 Views



  5. НАБУ оголосило в розшук ексмера Одеси Костусєва

    Від Board.News,12.10.23


    Національне антикорупційне бюро оголосило у розшук колишнього міського голову Одеси Олексія Костусєва.Читати повністю
    • 15 Views





Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...