Перейти до змісту
  1. НАЗК внесло до переліку спонсорів війни одного з найбільших світових портових операторів DP World

    Від Board.News,18.07.23


    Національне агентство з питань запобігання корупції внесло одного з найбільших світових портових операторів DP World (Dubai Port World) до переліку міжнародних спонсорів війни.Читати повністю
    • 19 Views



  2. Науседа про "вагнерівців" у Білорусі: У Литви достатньо сил для прикриття кордону

    Від Board.News,18.07.23


    Президент Литви Гітанас Науседа зазначив, що у його країни достатньо засобів безпеки для того, щоб реагувати на потенції дії "вагнерівців" з Білорусі.Читати повністю
    • 18 Views



  3. Дрон-камікадзе вражає ворожий самохідний 240-мм міномет 2С4 "Тюльпан". ВIДЕО

    Від Board.News,18.07.23


    Оператор українського дрона-камікадзе вразив російський самохідний 240-мм міномет 2С4 "Тюльпан".Читати повністю
    • 20 Views



  4. Євросоюз стане рівноправним глобальним гравцем лише коли буде федерацією, - міністр Чехії

    Від Board.News,18.07.23


    Про це він сказав в інтерв'ю Euractiv. "Роль ЄС у світі поступово зростає, але вона не настільки сильна, як можна було б припустити, зважаючи на кількість населення та економічну потужність. Я знаю, що це зовсім не популярно. Я думаю, що Європейська федерація чи Сполучені Штати Європи лише поставили б Європу в положення, коли ми були б справді рівноправним партнером у грі між Китаєм, Америкою чи Росією та Індією", - зазначив Дворжак. Зазначається, що Дворжак був призначений міністром у європейських справах у травні 2023 року. Попри те, що уряд Чехії очолює консервативний прем'єр-міністр Петр Фіала, який скептично ставиться до поглиблення європейської інтеграції, Дворжак не приховує своїх рішучих проєвропейських позицій, що є незвичним для чеської публічної сфери. Крім цього, Дворжак є членом Партії мерів і незалежних (STAN), яка наразі не представлена в жодній європейській політичній партії. Однак єдиний чеський депутат Європарламенту від STAN – Станіслав Полчак – входить до групи Європейської народної партії. Тож, говорячи про реформу ЄС і, зокрема, усунення вето країн ЄС у деяких сферах політики ЄС, Дворжак не хотів чітко висловлювати свою позицію. "Якщо я визначу себе федералістом, то це, безсумнівно, був би можливий варіант для мене, але, з іншого боку, я дуже добре розумію, що політична ситуація для цього ще не дозріла. Я навіть не знаю, чи вона коли-небудь дозріє", - сказав міністр. За словами Дворжака, дебати про ЄС у Чехії не є збалансованими, і в дискурсі явно домінують євроскептики, тоді як ті, хто пропагує переваги ЄС, піддаються остракізму. 2 травня міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський розповів, що переговори щодо вступу України до Євросоюзу можуть розпочатись уже цьогоріч, якщо вдасться переконати всіх його членів. Країна має виконати всі необхідні умови.   Читати повністю
    • 18 Views



  5. Нічна атака на Одесу: фото наслідків

    Від Board.News,18.07.23


    Окупанти випустили по Одесі дрони та ракети
    Читати повністю
    • 16 Views






×
×
  • Створити...