Перейти до змісту
  1. Ворог вгатив авіаснарядами по Оріхову, ракетний удар на Харківщині: ситуація в регіонах

    Від Board.News,20.10.23


    Загарбники посилено наступають в районі Надії і поблизу Макіївки
    Читати повністю
    • 12 Views



  2. Якщо Росія причетна до пошкодження газогону Balticconnector, НАТО має закрити Балтійське море, - Президент Латвії Рінкевичс

    Від Board.News,20.10.23


    Розслідування пошкодження фінсько-естонського газогону Balticconnector досі триває, однак якщо воно доведе причетність Росії, НАТО варто було б закрити Балтійське море для судноплавства.Читати повністю
    • 8 Views



  3. «Пенальті, червона картка і вилучення»: легенда Динамо красномовно згадав роботу в російському клубі

    Від Board.News,20.10.23


    Колишній тренер і футболіст київського Динамо Олександр Хацкевич поділився спогадами про роботу у волгоградському Роторі.Читати повністю
    • 9 Views



  4. Третя світова почалася 2008-го, а зараз перейшла в активну фазу, - Данілов

    Від Board.News,20.10.23


    Про це він розповів у телемарафоні. "Третя світова війна почалася у 2008 році, коли Російська Федерацію напала на Грузію, забрала частину території. Потім була ситуація лютого 2014 року. Просто вона знаходилася у такому замороженому трохи стані", - сказав Данілов. Секретар РНБО наголосив, що війна у 2022 році перейшла в активну фазу. Читайте також: Третя світова війна вже триває, але в різних частинах світу по-різному, - Краєв  "А це вже наслідки того, що відбувається на території Ізраїлю та інших країн. Щобільше, я впевнений, що це не остання війна, яку найближчим часом ми будемо спостерігати. Світ прийшов у великий рух. Сьогодні можна стверджувати, що перехід від очікування Третьої світової майже закінчився", - додав він. На думку Данілова, світові лідери розуміють цей процес. Дипломат Роман Безсмертний вважає, що повільна реакція Заходу на війну в Ізраїлі та Україні лише наближають вторгнення Китаю в Тайвань.   Також дипломат Руслан Осипенко заявляє, що у глобальному конфлікті Китай буде уникати загострення і йти на конфлікт із Заходом. Головний редактор видання Defense Express Олег Катков в етері телеканалу "Еспресо" розповів, що ракета з ядерним двигуном, відома як "Буревісник", призначена для обміну ядерними ударами в умовах третьої світової війни РФ проти країн НАТО та США зокрема. Читати повністю
    • 7 Views



  5. У Раді спрогнозували, що законопроєкт про заборону проросійських релігійних організацій приймуть до кінця року

    Від Board.News,20.10.23


    Таку думку "Радіо Свобода" висловив нардеп від "Слуги Народу" Микита Потураєв. За його словами, депутати, які не зацікавлені в ухваленні законопроєкту, можуть подати кілька тисяч правок, але комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики готовий їх опрацювати. "Відраховуємо від дня голосування плюс два тижні, далі будемо опрацьовувати правки, побачимо, скільки їх буде. Наших, конструктивних, їх буде не так аж багато. Я думаю, декілька десятків. Десь приблизно так, тому що я ж розумію, хто з колег буде подавати. Це все – люди, які налаштовані на те, щоб закон тільки вдосконалити", - сказав Потураєв. Він наголосив, що ухвалити закон про заборону релігійних організацій, пов'язаних із РФ, потрібно до кінця року. "Якщо буде спам, він може бути, я передбачаю що він буде – скільки його може бути? Я не знаю. Тисяча правок, дві тисячі правок – нічого... Комітет сяде і буде працювати стільки, скільки потрібно. У них нічого не вийде, і на рівні комітету, я можу сказати, що ми все зробимо, щоб він був готовий до розгляду у Верховній Раді до кінця цього року", – запевнив нардеп. 19 жовтня Рада ухвалила у першому читанні урядовий законопроєкт про заборону релігійних організацій, пов'язаних із РФ. Читати повністю
    • 7 Views





Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...