Перейти до змісту
  1. В Україні можуть відновити цивільні авіарейси до Львова, військові - проти

    Від Board.News,14.07.23


    Україна розглядає можливість відкриття аеропорту у Львові.Читати повністю
    • 17 Views



  2. <br>У передмісті Києва з вікна третього поверху випала 4-річна дівчинка

    Від Board.News,14.07.23


    У передмісті Києва з вікна третього поверху випала 4-річна дівчинка. Нещасний випадок стався 14 липня в селі Петропавлівська Борщагівка близько 19 години.Читати повністю
    • 17 Views



  3. Уповноважена в справах ЄСПЛ Сокоренко про справу "Росія проти України": "Результат нас порадує"

    Від Board.News,14.07.23


    Європейський суд з прав людини 18 липня оголосить рішення у справі "Росія проти України", і, на думку уповноваженої в справах ЄСПЛ Маргарити Сокоренко, результат розгляду буде втішним.Читати повністю
    • 14 Views



  4. «Надійний партнер». Іран заплатив РФ за літаки Су-35, але досі не отримав жодного — ЗМІ

    Від Board.News,14.07.23


    Країна-агресор РФ отримала оплату за літаки Су-35, які мала поставити в Іран. Проте з часу внесення коштів минув майже рік, а Тегеран досі не отримав авіацію.Читати повністю
    • 15 Views



  5. Залужний про звільнення Криму: "Зроблю, щойно матиму ресурси. Мені начхати - ніхто мене не зупинить"

    Від Board.News,14.07.23


    Про це Залужний повідомив в інтерв’ю Washington Post Головнокомандувач ЗСУ натякнув, що деокупацію Криму не зупинять навіть західні партнери, які ймовірно бояться реакції президента РФ Володимира Путіна. "Як тільки у мене з'являться ресурси, я щось зроблю. Мені начхати - мене ніхто не зупинить", - сказав Валерій Залужний. Залужний пояснив, що Україна найбільше залежить від інших країн у питанні боєприпасів. ОПК (оборонно-промисловий комплекс) країн-партнерів не встигає забезпечувати Україну боєприпасами. Залужний також пояснив, що контрнаступ ЗСУ вимагає ресурсів, яких, за словами головнокомандувача, все ще бракує. Від початку повномасштабного вторгнення Росія втратила на війні в Україні 236 590 військових. 13 липня Сили оборони відбили атаки росіян біля Берхівки і Первомайського. Читати повністю
    • 13 Views






×
×
  • Створити...