Перейти до змісту
  1. У ЄС стає все більше українських біженців: інфографіка

    Від Board.News,13.11.23


    Понад половину всіх українських біженців прийняли три країни 
    Читати повністю
    • 15 Views



  2. Президент Ізраїлю показав «Майн кампф» Гітлера, яку ЦАХАЛ виявив у схованках ХАМАСу

    Від Board.News,13.11.23


    Ісаак Герцог: «Терорист писав нотатки, розмічав розділи і знову і знову вивчав ідеологію Адольфа Гітлера»   
    Читати повністю
    • 11 Views



  3. Окупанти минулої доби 53 рази обстріляли Херсонщину, одна людина загинула

    Від Board.News,13.11.23


    За минулу добу противник здійснив 53 обстріли, випустивши 279 снарядів з мінометів, артилерії, "Градів", танків, АГС, БПЛА та авіації.Читати повністю
    • 11 Views



  4. Кандидат у президенти США, який пропонував знищити армію РФ "наскільки можливо", знявся з перегонів

    Від Board.News,13.11.23


    Про це повідомляє Associated Press. "Сьогодні я люблю Америку більше, ніж 22 травня, - сказав Скотт. - Але коли я повернуся до Айови, я не буду в ролі кандидата на виборах. Я призупиняю свою кампанію. Я думаю, що виборці, які є найвидатнішими людьми на планеті, дуже чітко дали мені зрозуміти, що вони кажуть мені: "Не зараз, Тіме"". У виданні зазначають, що у своїх зусиллях провести позитивну кампанію Скотт часто опинявся в тіні інших кандидатів - особливо на етапі дебатів, де він, здавалося, зникав, поки інші сперечалися між собою. Було неясно, чи пройде Скотт до майбутніх четвертих дебатів, які вимагатимуть вищих показників в опитуваннях і більшої кількості донорів. Скотт є другим основним кандидатом, який вийшов з перегонів з кінця жовтня. Він додав, що не буде негайно підтримувати жодного зі своїх республіканських суперників, що залишилися. "Виборці дуже розумні, - сказав Скотт. - Найкращий спосіб для мене бути корисним - це не впливати на те, кого вони повинні підтримати". Команда Скотта була настільки здивована його відходом, що всього за 13 хвилин до того, як він оголосив про свій відхід, його кампанія розіслала електронного листа із закликом до прихильників зробити пожертвування на підтримку "сильного лідерства Скотта і його оптимістичного, позитивного бачення, щоб вести нашу країну вперед". У листі йшлося про те, що "на кону стоїть усе", щоб перемогти в Білому домі, а також пропонувався "останній шанс зробити пожертву в ці вихідні і допомогти Тіму досягти мети його кампанії". Відхід Скотта залишає Ніккі Гейлі, першого посла Трампа в ООН і колишнього губернатора Південної Кароліни, єдиним представником Південної Кароліни в перегонах. Раніше сенатор від Республіканської партії Тім Скотт, на питання про збільшення військової допомоги Україні, виступив з пропозицією "знищити, наскільки це можливо, російську армію". Читати повністю
    • 10 Views



  5. Кандидат у президенти США, який пропонував знищити армію РФ "наскільки можливо", знявся з перегонів

    Від Board.News,13.11.23


    Про це повідомляє Associated Press. "Сьогодні я люблю Америку більше, ніж 22 травня, - сказав Скотт. - Але коли я повернуся до Айови, я не буду в ролі кандидата на виборах. Я припиняю свою кампанію. Я думаю, що виборці, які є найвидатнішими людьми на планеті, дуже чітко дали мені зрозуміти, що вони кажуть мені: не зараз, Тіме". У виданні зазначають, що у своїх зусиллях провести позитивну кампанію Скотт часто опинявся в тіні інших кандидатів - особливо на етапі дебатів, де він, здавалося, зникав, поки інші сперечалися між собою. Було неясно, чи пройде Скотт до майбутніх четвертих дебатів, які вимагатимуть вищих показників в опитуваннях і більшої кількості донорів. Скотт є другим основним кандидатом, який вийшов з перегонів з кінця жовтня. Він додав, що не буде негайно підтримувати жодного зі своїх республіканських суперників, що залишилися. "Виборці дуже розумні, - сказав Скотт. - Найкращий спосіб для мене бути корисним - це не впливати на те, кого вони повинні підтримати". Команда Скотта була дуже здивована, адже всього за 13 хвилин до того, як він оголосив про свій відхід, вона розіслала електронного листа з закликом до прихильників зробити пожертвування на підтримку "сильного лідерства Скотта і його оптимістичного, позитивного бачення, щоб вести нашу країну вперед". У листі йшлося про те, що "на кону стоїть усе", щоб перемогти в Білому домі, а також пропонувався "останній шанс зробити пожертву в ці вихідні й допомогти Тіму досягти мети його кампанії". Відхід Скотта залишає Ніккі Гейлі, що була першим послом Трампа в ООН, колишню губернаторку Південної Кароліни, єдиним представником Південної Кароліни в перегонах. Раніше сенатор від Республіканської партії Тім Скотт у питанні про збільшення військової допомоги Україні виступив з пропозицією "знищити, наскільки це можливо, російську армію". Читати повністю
    • 10 Views






×
×
  • Створити...