Перейти до змісту
  1. Економіка Великобританії почала зростати

    Від Board.News,15.08.23


    Британська економіка несподівано зросла у другому кварталі на 0,2%. Читати повністю
    • 16 Views



  2. Жіночі вагони додали головного болю провідникам і принесли Укрзалізниці багато проблем

    Від Board.News,15.08.23


    Жіночі вагони, які були запроваджені в Україні з кінця червня, вже завдали працівникам Укрзалізниці чимало головного болю. Замість спокою та умиротворення, яке вони мали привнести у пасажирські перевезення, конфліктів стало ще більше.Читати повністю
    • 14 Views



  3. ЄС виплатить українцям 25 тисяч євро: як отримати допомогу

    Від Board.News,15.08.23


    Українці можуть отримати фінансову допомогу до 25 тисяч євро. Вона буде призначена представникам малого бізнесу. Так, українські підприємці можуть розраховувати на три хвилі грантів.Читати повністю
    • 16 Views



  4. Через півтора року після атаки РФ: з'явилися унікальні фото знищеного Ан-225 "Мрія"

    Від Board.News,15.08.23


    Фахівці державного підприємства «Антонов» знімають деталі, що збереглися, з найбільшого літака у світі Ан-225 «Мрія». Ці запчастини можуть допомогти у будівництві нової версії авіалайнера, якщо таке рішення буде прийнято. Видання «Аеровокзал» поділилися ексклюзивними кадрами, як Мрія виглядає зараз – 1,5 року після того, як літак був знищений РФ.Читати повністю
    • 14 Views



  5. «Моя гордість, мій сад»: Павло Зібров показав свій врожай (фото)

    Від Board.News,15.08.23


    «Моя гордість, мій сад! Невеличка частина врожаю!»
    Читати повністю
    • 14 Views






×
×
  • Створити...