Перейти до змісту
  1. "Це мій шлях": Усик знову заговорив про президентські амбіції

    Від Board.News,02.08.23


    Про це повідомляє Eurosport. "Це мій шлях. Я маю закінчити його, це частина мого шляху. Коли я завершу, я не знаю, що станеться. Мабуть, я піду іншим шляхом, ще одним. Можливо, я стану головним тренером національної збірної і буду готувати українських боксерів до Олімпійських ігор, можливо, висуну свою кандидатуру на пост президента", - сказав Олександр Усик. Поєдинок Усик - Дюбуа відбудеться 26 серпня у Вроцлаві на Tarczynski Arena, яка вміщує 45 тис. глядачів.  Даніель Дюбуа є обов'язковим претендентом на титул WBA (Всесвітньої боксерської асоціації). Українець також володіє поясами WBO (Всесвітньої боксерської організації) та IBF (Міжнародної боксерської федерації).  Олександр Усик провів попередній бій 20 серпня 2022 року та переміг у реванші одноголосним рішенням суддів Ентоні Джошуа. Українець також боксував з британцем у вересня 2021 року та відібрав у нього в Лондоні чемпіонські титули.  14 липня український боксер Усик зізнався, що у майбутньому хоче стати президентом. 31 липня Теренс Кроуфорд перехопив у Олександра Усика лідерство в рейтингу найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії за версією The Ring. Читати повністю
    • 17 Views



  2. Бойова робота українського екіпажу чеської РСЗВ RM-70 Vampire на лінії зіткнення. ВIДЕО

    Від Board.News,02.08.23


    Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний оприлюднив відео бойової роботи на лінії зіткнення екіпажу РСЗВ RM-70 Vampire із 110 ОМБр імені генерал-хорунжого Марка Безручка.Читати повністю
    • 17 Views



  3. Українські військовополонені, які опинились в Угорщині, потрапили туди через Туреччину, - ЗМІ

    Від Board.News,02.08.23


    Одинадцять українських військовополонених, які у червні 2023 року були перевезені з Росії до Угорщини, могли потрапити туди через Туреччину.Читати повністю
    • 16 Views



  4. «У Білому домі не знали — хто вони». Автор репортажу The New Yorker про становлення ПВК Вагнер та її вплив після невдалого заколоту — інтерв'ю

    Від Board.News,02.08.23


    Ще кілька років тому після прямого бойового зіткнення американських військ і бойовиків угруповання Вагнера в Сирії в Білому домі не знали, як сприймати її бійців, про становлення ПВК і долю бойовиків після заколоту Пригожина розповів Radio NV Джошуа Яффа, кореспондент The New Yorker.Читати повністю
    • 15 Views



  5. 500 тисяч доларів збитків. Знаменитий футболіст збірної України став жертвою пограбування — фото

    Від Board.News,02.08.23


    Колишній футболіст збірної України та донецького Шахтаря став жертвою пограбування. Про це повідомляють в офісі Генерального прокурора України.Читати повністю
    • 16 Views





Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...