Перейти до змісту
  1. Зеленський і президент Євроради Мішель обговорили пріоритетні потреби України в оборонній допомозі й реалізацію Формули миру

    Від Board.News,05.10.23


    Президент України Володимир Зеленський у межах участі в ІІІ саміті Європейської політичної спільноти в іспанській Гранаді провів зустріч із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.Читати повністю
    • 6 Views



  2. Обвал Дегтярівського мосту: в КМДА та Київавтодорі проходять обшуки

    Від Board.News,05.10.23


    Обшуки одночасно проходять за вісьмома адресами
    Читати повністю
    • 6 Views



  3. Теракт Росії в Харківській області: Умєров заявив, що Україні потрібно більше систем ППО

    Від Board.News,05.10.23


    Міністр оборони України Рустем Умєров прокоментував російський теракт у селі Гроза Харківської області, внаслідок якого, за останніми даними, загинула 51 людина, в тому числі шестирічна дитина.Читати повністю
    • 7 Views



  4. У справі Князєва виникли питання до обґрунтованості висунутої підозри, – рішення ВАКС

    Від Board.News,05.10.23


    Критерії обґрунтованості або ж необґрунтованості підозри у «справі Князєва», зокрема, чітко не визначені
    Читати повністю
    • 8 Views



  5. Розвідник Червінський - прокурорам: Я не розумію, який злочин я скоїв. Покажіть мені у справі, де я передав інформацію росіянам

    Від Board.News,05.10.23


    Розвідник Роман Червінський не розуміє, за що саме його підозрюють у злочині, та просить прокуратуру показати факти щодо нібито передачі ним інформації росіянам.Читати повністю
    • 5 Views





Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...