Перейти до змісту
  1. У МОН розповіли про важливі завдання, які стосуються викладання історії

    Від Board.News,20.09.23


    Оксен Лісовий розповів про принципи, за якими має йти викладання новітньої історії, та назвав основні завдання.Читати повністю
    • 20 Views



  2. Судове засідання у справі Червінського розпочалося у Шевченківському райсуді Києва. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)

    Від Board.News,20.09.23


    У Шевченківському райсуді Києва триває засідання у справі полковника Романа Червінського.Читати повністю
    • 4 Views



  3. Міністерка соцполітики назвала частину українців залежними від соцвиплат і заявила про недоцільність збільшення пільг

    Від Board.News,20.09.23


    Про недоцільність введення нових пільг чиновниця сказала під час Міжнародного форуму сталого розвитку, передає УНІАН. "Нам треба зламати все, що є сьогодні соціального, і просто з нуля переформатувати новий суспільний договір про соціальну політику в нашій державі. Багато взагалі громадян є в певному сенсі підлітками: держава винна нам - дбати, допомагати, але я не буду брати участі у своєму особистому розвитку, особистому житті, я не готовий брати відповідальність на себе. І це та філософія, яку ми точно мусимо зламати", - сказала Жолнович. Як приклад вона навела ВПО і сказала, що таких людей потрібно інтегрувати у суспільство, дати роботу та "відпустити у самостійність". "Я чула таку фразу: ніщо не принижує гідність так сильно, як вчасно виплачена мізерна зарплата. Це не дозволяє людині відірватися, не дозволяє розвиватися. І дуже багато людей, які отримують соціальну допомогу, приблизно так і почуваються. Вони бояться втратити цю залежність. Хоча зрозуміло, що цей ривок принесе набагато більші можливості", – висловилася очільниця Мінсоцполітики. На її думку, аби Україна була успішною через 10 років, кількість соціальних виплат збільшувати не потрібно. "Я думаю, що це дуже небезпечно і ризиковано", - сказала чиновниця. Раніше уряд ухвалив постанову, відповідно до якої з 1 серпня 2023 року змінився порядок призначення виплат для внутрішньо переміщених осіб. Частина ВПО перестали отримувати гроші від держави.  Читати повністю
    • 6 Views



  4. Міністерка соцполітики назвала частину українців залежними від соцвиплат і заявила про недоцільність збільшення пільг

    Від Board.News,20.09.23


    Про недоцільність введення нових пільг чиновниця сказала під час Міжнародного форуму сталого розвитку, передає УНІАН. "Нам треба зламати все, що є сьогодні соціального, і просто з нуля переформатувати новий суспільний договір про соціальну політику в нашій державі. Багато взагалі громадян є в певному сенсі підлітками: "Держава винна нам: дбати, допомагати, але я не буду брати участі у своєму особистому розвитку, особистому житті, я не готовий брати відповідальність на себе". І це та філософія, яку ми точно мусимо зламати", - сказала Жолнович. Як приклад вона навела ВПО і сказала, що таких людей потрібно інтегрувати у суспільство, дати роботу та "відпустити у самостійність". "Я чула таку фразу: ніщо не принижує гідність так сильно, як вчасно виплачена мізерна зарплата. Це не дозволяє людині відірватися, не дозволяє розвиватися. І дуже багато людей, які отримують соціальну допомогу, приблизно так і почуваються. Вони бояться втратити цю залежність. Хоча зрозуміло, що цей ривок принесе набагато більші можливості", – висловилася очільниця Мінсоцполітики. На її думку, аби Україна була успішною через 10 років, кількість соціальних виплат збільшувати не потрібно. "Я думаю, що це дуже небезпечно і ризиковано", - сказала чиновниця. Раніше уряд ухвалив постанову, відповідно до якої з 1 серпня 2023 року змінився порядок призначення виплат для внутрішньо переміщених осіб. Частина ВПО перестали отримувати гроші від держави.  Читати повністю
    • 18 Views



  5. Вірмени масово покидають Нагірний Карабах (відео)

    Від Board.News,20.09.23


    «Влада» невизнаної республіки Нагірного Карабаху погодилась розформувати своє військо, приставши на умови Азербайджану
    Читати повністю
    • 10 Views






×
×
  • Створити...