Перейти до змісту
  1. В Одесі через мобілізацію не вистачає водіїв для міських автобусів, - мер Труханов

    Від Board.News,03.01.24


    Через мобілізацію в Одесі не вистачає водіїв для роботи на міських автобусах, які подарувало місто-побратим Регенсбург. Наразі із 18 необхідних водіїв є лише 7. Міськрада готова шукати та навчати жінок для цієї роботи.Читати повністю
    • 7 Views



  2. Німеччина засудила російські обстріли України, але ракети Taurus надати не готова

    Від Board.News,03.01.24


    Про це повідомляє Tagesschau. "Немає ніякого нового статусу в цьому питанні", — сказав речник німецького уряду, коментуючи ймовірність надання Україні ракет Taurus. Водночас він наголосив, що масовані російські атаки на цивільну інфраструктуру України є воєнним злочином, який ФРН рішуче засуджує. Ракети Taurus для України: що відомо У травні 2023 року стало відомо, що Україна попросила в Німеччини далекобійні ракети. Наприкінці червня минулого року міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус сказав, що ФРН не має наміру передавати Україні ці ракети. У серпні нардеп Чернєв із посиланням на власні джерела повідомив, що у  бундестазі досягли консенсусу щодо передачі Україні ракет Taurus. Водночас німецьке видання Spiegel повідомило, що канцлер Олаф Шольц хоче внести технічні модифікації у ракети, щоб унеможливити удари Києвом по російській території. Водночас посол України в Німеччині Олексій Макеєв виступив проти обмеження дальності далекобійних ракет Taurus. Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок наприкінці серпня закликала пришвидшити рішення щодо постачання Україні ракет дальнього радіуса дії, бо кожен день важливий. А в середині вересня німецькі депутати написали листа Шольцу із закликом ухвалити рішення на користь України. 2 січня 2024 року голова комітету бундестагу з питань оборони, представниця Вільної демократичної партії Марі-Агнес Штрак-Циммерманн знову закликала надати ці ракети України. Довідка: Taurus KEPD 350/150 – дозвукова авіаційна оперативно-тактична крилата ракета великої дальності класу "повітря-поверхня" для високоточних ударів та ураження високозахищених та заглиблених цілей без заходу ракетоносія в зону ППО противника. Базова модель KEPD-350 має тандемну бетонобійну бойову частину масою 481 кг, вага вибухової речовини – близько 50 кг. Маса заправленої – 1360 кг, порожньої – 1080 кг. Гранична дальність польоту – не менше 500 км. У ніч на 29 грудня 2023 року Росія запустила кілька груп "шахедів", які атакували Україну, а під ранок терористи запустили ракети. Окупанти вдарили по багатоповерхівках, навчальних закладах, торговельному центру та пологовому. Відомо про понад 100 поранених та 31 загиблого. Уранці 2 січня російські окупанти вдарили по Україні зі стратегічної авіації. Серія вибухів пролунала в Києві та Харкові. Унаслідок атаки є загиблі та поранені люди, зруйновано будинки. Сили протиповітряної оборони України знищили 72 з 99 російських ракет: серед них були 10 аеробалістичних ракет типу "Кинджал". Читати повністю
    • 5 Views



  3. Селена Гомес заявила, що планує закінчити співочу карʼєру

    Від Board.News,03.01.24


    Про це вона сказала в епізоді подкасту Smartless, пише CNN. 31-річна американська зірка Селена Гомес повідомила, що більше не хоче займатися музикою. "Я справді відчуваю, що у мене є ще один альбом. Чим старшою я стаю, тим більше я хотіла б знайти щось, на чому б зупинитися", — поділилась вона, додавши, що в ідеалі вона хотіла б зосередитися на своїй акторській кар’єрі. Гомес зізналась, що з раннього дитинства хотіла бути "серйозною акторкою". Її музична кар'єра почалася лише тому, що Disney звернувся до неї для створення альбому, коли вона знімалася в ситкомі Disney Channel "Чарівники з Вейверлі Плейс" наприкінці 2000-х. "Я думала, що це буде весело, і перед усім я думала, що це буде хобі, яке мені справді сподобається. Я хотіла бути актрисою. Я ніколи не збиралася бути співачкою повний робочий день, але, очевидно, це хобі перетворилося на щось інше", - пояснила Селена. З 2013 року Гомес випустила три студійні альбоми з хітами, серед яких Come & Get It, Same Old Love і Lose You to Love Me. У 2022 році вона отримала першу з двох премій "Греммі" за найкращий латиноамериканський поп альбом за свій іспаномовний EP Revelación. Наприкінці минулого року вона випустила свій останній сингл Single Soon. Нині Гомес знімається в серіалі Hulu "У будинку самі вбивства", який отримав визнання критиків, разом із Мартіном Шортом і Стівом Мартіном.  Читати повністю
    • 5 Views



  4. Китай уникає засудження масованих ракетних ударів РФ по Україні та закликає сторони до стриманості

    Від Board.News,03.01.24


    Китай уникає засудження масованих ракетних ударів Росії по Україні та сподівається на вирішення "кризи" шляхом переговорів.Читати повністю
    • 1 Views



  5. Прикордонники викрили чоловіка, який узяв шлюб, щоб виїхати з України

    Від Board.News,03.01.24


    Як підставу для виїзду за кордон подружжя надало свідоцтво про шлюб та посвідчення інваліда ІІ групи громадянки
    Читати повністю
    • 5 Views





Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...