Перейти до змісту
  1. Каньє Вест на івриті перепросив євреїв за антисемітські заяви, його запідозрили у використанні ChatGPT

    Від Board.News,27.12.23


    Про це пише Variety. Американський репер Каньє Вест, який неодноразово відверто заявляв про свій антисемітизм, оприлюднив в Instagram допис, у якому залишив загальні вибачення перед єврейською громадою за дії в минулому. Шаблонний характер повідомлення змусив багатьох припустити, що допис був написаний діловим партнером Веста чи навіть ChatGPT. Здивувало підписників і те, що текст вибачення був на івриті. "Я щиро прошу вибачення у єврейської громади за будь-який ненавмисний спалах, спричинений моїми словами чи діями. У мене не було наміру завдати болю чи виявити неповагу, і я глибоко шкодую про біль, який я міг завдати. Я зобов’язуюсь почати з себе та вчитися на цьому досвіді, щоб забезпечити більшу чуйність і розуміння в майбутньому. Ваше прощення важливе для мене, і я маю намір виправити провину та сприяти єдності", - йдеться в дописі репера. Вибачення надійшли менш ніж через два тижні після того, як виконавець під час прямого ефіру виголошував довгі вигадки, які включали додаткові антисемітські заяви, порівняння Вестом самого себе з Ісусом Христом і Гітлером. У тексті вибачення не згадується цей або будь-який інший випадок антисемітської поведінки.  Публікація з’явилася незадовго до запланованого випуску його альбому Vultures. Головний трек платівки, випущений у середині листопада, містить рядок: "Який я антисеміт? Я щойно тр**нув єврейську с*ку". Минулого року Каньє Вест назвав себе нацистом, зізнався у прихильності до Гітлера і Путіна, у відповідь на що Маск заблокував репера у Twitter Через свої антисемітські та расистські погляди Вест втратив понад $1,5 млрд та вибув з рядів мільярдерів. Компанія Adidas стала останньою, що розірвала зв’язки із Вестом. До них це вже зробили Def Jam, JP Morgan Chase і Balenciaga, які засудили заяви репера. 4 роки тому американський репер і продюсер заявив, що 400 років рабства були вибором самих темношкірих Нещодавно Каньє Вест призначив російського модельєра Гошу Рубчинського головним дизайнером свого бренду одягу YEEZY Читати повністю
    • 0 Views



  2. Каньє Вест на івриті перепросив євреїв за антисемітські заяви, його запідозрили у використанні ChatGPT

    Від Board.News,27.12.23


    Про це пише Variety. Американський репер Каньє Вест, який неодноразово відверто заявляв про свій антисемітизм, оприлюднив в Instagram допис, у якому залишив загальні вибачення перед єврейською громадою за дії в минулому. Шаблонний характер повідомлення змусив багатьох припустити, що допис був написаний діловим партнером Веста чи навіть ChatGPT. Здивувало підписників і те, що текст вибачення був на івриті. "Я щиро прошу вибачення у єврейської громади за будь-який ненавмисний спалах, спричинений моїми словами чи діями. У мене не було наміру завдати болю чи виявити неповагу, і я глибоко шкодую про біль, який я міг завдати. Я зобов’язуюсь почати з себе та вчитися на цьому досвіді, щоб забезпечити більшу чуйність і розуміння в майбутньому. Ваше прощення важливе для мене, і я маю намір виправити провину та сприяти єдності", - йдеться в дописі репера. Вибачення надійшли менш ніж через два тижні після того, як виконавець під час прямого ефіру виголошував довгі вигадки, які включали додаткові антисемітські заяви, порівняння Вестом самого себе з Ісусом Христом і Гітлером. У тексті вибачення не згадується про цей або будь-який інший випадок антисемітської поведінки.  Публікація з’явилася незадовго до запланованого випуску його альбому Vultures. Головний трек платівки, випущений у середині листопада, містить рядок: "Який я антисеміт? Я щойно тр**нув єврейську с*ку". Минулого року Каньє Вест назвав себе нацистом, зізнався у прихильності до Гітлера і Путіна, у відповідь на що Маск заблокував репера у Twitter Через свої антисемітські та расистські погляди Вест втратив понад $1,5 млрд та вибув з рядів мільярдерів. Компанія Adidas стала останньою, що розірвала зв’язки з Вестом. До них це вже зробили Def Jam, JP Morgan Chase і Balenciaga, які засудили заяви репера. 4 роки тому американський репер і продюсер заявив, що 400 років рабства були вибором самих темношкірих Нещодавно Каньє Вест призначив російського модельєра Гошу Рубчинського головним дизайнером свого бренду одягу YEEZY Читати повністю
    • 1 Views



  3. На окуповані території України прибули кремлівські політтехнологи, - Центр нацспротиву

    Від Board.News,27.12.23


    На тимчасово окуповані території прибули політтехнологи Кремля, їхнє завдання - намалювати явку на "виборах президента РФ".Читати повністю
    • 7 Views



  4. Посол США Брінк про обстріл вокзалу у Херсоні: Поки святкуємо вдома з родиною, Росія продовжує свої варварські атаки в Україні

    Від Board.News,27.12.23


    Посол США в Україні Бріджит Брінк відреагувала на обстріл вокзалу у Херсоні ввечері 26 грудня.Читати повністю
    • 6 Views



  5. «Немає таких розбіжностей, як у США». Коли ЄС ухвалить рішення про виділення €50 млрд Україні, — віцепрем'єрка Стефанішина

    Від Board.News,27.12.23


    Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина впевнена, що Євросоюз ухвалить рішення про виділення €50 млрд для України на початку лютого.Читати повністю
    • 2 Views






×
×
  • Створити...