Перейти до змісту
  1. Арестович знову ляпнув: пропонує "прийти до Путіна" і разом з РФ подати позов проти Заходу

    Від Board.News,24.12.23


    Скандальний ексрадник Офісу президента Олексій Арестович, який наразі перебуває за кордоном, знову відзначився проросійською заявою.Читати повністю
    • 2 Views



  2. Перше Різдво за новим календарем: Епіфаній проводить святкове богослужіння (трансляція)

    Від Board.News,24.12.23


    Богослужіння відбувається у Михайлівському Золотоверхому соборі
    Читати повністю
    • 2 Views



  3. Враг увеличил количество артобстрелов на линии фронта – Генштаб

    Від Board.News,24.12.23


    В течение суток произошло 48 боевых столкновений
    Читати повністю
    • 5 Views



  4. «Росія — злочинець і має бути покарана». У ГУР відреагували на статтю у NYT про те, що Путін надсилає сигнали про бажання припинити вогонь

    Від Board.News,24.12.23


    Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону прокоментував нещодавню статтю The New York Times про те, що російський диктатор Володимир Путін надсилає неофіційними дипломатичними каналами сигнали про бажання припинити вогонь, зберігши контроль над 20% території України.Читати повністю
    • 1 Views



  5. Ніно Катамадзе заявила, що проросійська влада Грузії заборонила її виступи на Новий рік

    Від Board.News,24.12.23


    Про це вона заявила на фейсбуці у неділю, 24 грудня 2023 року. "І цього року вони вирішили, що я маю увесь рік "сидіти тихо", без пісень-концертів. Боролися з усім і всюди, де тільки могли (З ким? Сподіваюся, розумієте). І цього Нового року я не зможу бути з вами, оскільки сил не пошкодували", - зазначила співачка. "На жаль, ми не зможемо зустрітися в жодному місті, особливо боляче за мій Батумі", - додала Катамадзе. Ніно Катамадзе зіткнулася з обмеженнями на виступи від влади Грузії після того, як стала відкрито підтримувати Україну та засуджувати агресію Росії. Вона навіть думала переїхати на постійне місце проживання до України. Читати повністю
    • 2 Views





Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...