Перейти до змісту

Ліцензійні CD


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Народ потрібно підказочку де в місті моно купити ліцензійні діскі ??? :smile-zachot:

А точніше-кажучи мені потрібно WarCraft3 - The Frozen Trone (licenziya) +cd-key)))

Хто знає - підкажіть ! :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в принцепі в кожному магазині там де продаються диски !

а якщо точно там де я знаю то в "Юванті" на 2 поверсі є магазин "Чєпеєв" там точно є бо я там купляв Контер-Страйк і там є багато ліценційних дисків..........заходь питай і купляй !

але самий нормальний варіант купування дисків це через інтернет заходиш на сайт petrovka.ua (там точно має бути) і вибераєш і купляєш............. :smile-zachot::sm142::sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг

Ні на петровці ні в чапаєві мож не шукать.

Тобі нада діск від "Cофт клаба"

Я колись купляв в олдемі але його закрили давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:sm142::(:( Щож робити прийдеться юзать на піратці на простих серверах)))

Або хібащо замовить через і-нет магазин))) Дам даже незнаю як постурить ! :smile-zachot::(:sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рондо ти ж такій геймер.... і ше не грав в Баттлі ??? :D

мда... тоді я не вірю шо ти тягово граєш :)

кароче діскі є в магазині "Хакер" ...

він знаходиться біля БК якоїсь там... не повню... вроді Мір Спорта... що на Винниченка..

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо сильно хочеш можеш трохи почекати, сестра буде повертатись додому через Москву то купить тобі на Горбушці, але то треба десь 2 тижні почекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantazy - ХАХА ! в хакеры навыть незнають про таке ! І ліцензійкі там вовекі небуло !!!!!!!!

По-друге : Всмислі Баттлі??? ;) Я грав на: playgroud.net | Alkar.net | Latviya LVServer.lv | Teleport Kyiv WC3 Server | --- ну а на Эвро звичайно ще ні(немає Сд-кея).....

і взагалі найди в Луцьку тіпа що мене порве на гамно - ТОДІ ЩОСЬ ГОВОРИ !

А якщо хоч лабанути то це моно устроїть (спочатку подивись а потім говори) !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я незнаю зара насчьот хакера, але я там купляв колись 2 пари дісків ліцензійних...

знаю шо там ше були ліцензіонкі до Діабло, ВоВ... кароче це був хароший магазін... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я недавно там був ! Точно нема!!!

а що нарахунок гри в Вар ??? А Хум ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в Хакери були диски я там купляв, потим з нього зробили банк, потом знов магазин. Короче, це ще як попадеш на якого продавця, один сниме чихла, а другий скаже звичайно е - за 13 грн))

А якщо сильно хочешь пограти в Вар3ТФТ напиши в асю 218 941 688, прагну до розвитку Вар3 в Луцьку! Даж не мае з ким пошпиляти просто в клуби чи ще десь...а достойни соперники вже або нуби, бо не тренятся або закинули.

О и ще одне, Sp_Falcon це не ти случайно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...