Перейти до змісту

Відкриття інтернет-магазину. Які документи потрібні?


aroma

Рекомендовані повідомлення

Відразу кажу, нарив купу різної інформації про наше законодавство і податки. Багато всього, і ще більше старої інформації. Хочеться ясності та конкретики.

Хочу відкрити інет-магазин. Стоїть питання про законну торгівлю і все таке.

Кажуть, треба стати ПП, щоб здійснювати торгівлю через інтернет.

Хто з практики скаже, що потрібно для цього? Можливо, у вас є магазин, які документи потрібні в реальності? А, можливо, не потрібно такого нічого?

Дякую наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зареєструватись приватним підприємцем.

2. Отримати у податковій патент.

3. Якщо будете працювати в окремому приміщенні (а не на квартирі чи у власному будинку) пожежну декларацію чи пожежний дозвіл отримати.

4. І все. Також необхідно пам'ятати що навіть якщо Ви зареєструвались підприємцем і не здійснюєте ніякої діяльності - до податкової необхідно подавати звітність обов'язково Тим паче що зараз податкова видає електронні ключі для фіз. і юр. осіб безкоштовно - для подання звітності у електронній формі. До речі, зареєструватись приватним підприємцем можна також через електронну реєстрацію - досить зручно і економить час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зрозуміло

2. Можете в двох словах що це за патент?

3. Я чув, що для торгівлі (навіть віддаленої) потрібен обов'язково офіс. То правда?

4. О, електронна реєстрація це добре. Можете дати посилання?

5. Чи є податковій діло до того чим я торгую і де я його беру? Якщо є, то яке? Якщо нема то кому є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ще одне - після реєстрації Вас як підприємця, Вам необхідно буде відкрити рахунок у банку (на Ваш вибір) - але враховуючи те що це буде інтернет-магазин - вибирайте з тих банків, що надають послугу ІНТЕРНЕТ-КЛІЄНТ-БАНК, Вам буде зручніше.

2. http://podatok.vlasn...8-10-34-08.html - все докладно розписано. У двох словах - патент на цей вид діяльності Вам необхідно буде придбати у податковій обов'язково. Нічого складного немає - заповните заяву встановленої форми, оплатите вартість у банку і через пару днів заберете готовий патент.

3. Суб’єкт гос­по­дарювання для здійснення дистанційних продажів повинен мати стаціонарний об’єкт торгівлі (офісні або складські приміщення). У Вашому випадку досить буде взяти в оренду невелике приміщення, з власного досвіду знаю, що 10-15 кв.м. цілком досить. Але у такому випадку, в залежності від будівлі у якій дане приміщення розміщено, Вам необхідно буде отримати пожежний дозвіл чи пожежну декларацію. Процедура проста і не займе багато часу чи коштів.

4. http://irc.gov.ua/ua...estratsiya.html - все толково і просто розписано.

5. Проблеми можуть бути лише з китайською технікою - при перетині кордону вона в обовязковому порядку повинна проходити розмитнення, а радіочастотні пристрої (безпровідні модеми, телефони, рації і т.д.) ще і сертифікацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суб’єкт господарювання для здійснення дистанційних продажів повинен мати стаціонарний об’єкт торгівлі

це де таке написано? Єдина згадка цього пункту є в проекті закону "Про внутрішню торгівлю", який так проектом і залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Отримати у податковій патент.

sss, ви з власного досвіду написали чи просто припущення?

Патент одержують платники збору за здійснення деяких видів підприємницької діяльності (пп. 267.1.1 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). Разом із тим згідно з пп. 5 п. 297.1 ПКУ платники єдиного податку (незалежно від групи) звільнені від сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Таким чином, придбавати торговий патент підприємцю не потрібно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Отримати у податковій патент.

sss, ви з власного досвіду написали чи просто припущення?

Патент одержують платники збору за здійснення деяких видів підприємницької діяльності (пп. 267.1.1 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). Разом із тим згідно з пп. 5 п. 297.1 ПКУ платники єдиного податку (незалежно від групи) звільнені від сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Таким чином, придбавати торговий патент підприємцю не потрібно.

З власного досвіду.

Минулого року 2 міс. працював без патента - потім заплатив штраф і все ж таки довелось його придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Відразу кажу, нарив купу різної інформації про наше законодавство і податки. Багато всього, і ще більше старої інформації. Хочеться ясності та конкретики.

Хочу відкрити інет-магазин. Стоїть питання про законну торгівлю і все таке.

Кажуть, треба стати ПП, щоб здійснювати торгівлю через інтернет.

Хто з практики скаже, що потрібно для цього? Можливо, у вас є магазин, які документи потрібні в реальності? А, можливо, не потрібно такого нічого?

Дякую наперед.

Ну, що ви відкрили інтернет - магазин? Можете поділитись досвідом?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зрозуміло

2. Можете в двох словах що це за патент?

3. Я чув, що для торгівлі (навіть віддаленої) потрібен обов'язково офіс. То правда?

4. О, електронна реєстрація це добре. Можете дати посилання?

5. Чи є податковій діло до того чим я торгую і де я його беру? Якщо є, то яке? Якщо нема то кому є?

1.реєструєтесь як підприємець на Грушевського.( в каталозі КВЕД-шукаєте виїзну торгівлю)

2.Берете єдиний податок, в залежності від плануємих річних оборотів( я брав 2-ї категорії-до 1 млн.грн) платите за єдиний і в пенсійний(десь 600 грн в міс.)

3.Оформляєте книгу доходів і витрат в податковій (це єдине, що треба вести)

4.На сайті добавляєте їнформацію про пп

5.На рахунок офіса-це необовязково (мали прийняти цей законопрект, де регулюється робота і.магазинів, але не прийняли)

податковій особливо немає діла чим ви торгуєте, аби ви звітувались вчасно і не були нічого винні (і бажанно,щоб держава не була винна вам, ПДВ і т.п)

Може мати діло СБУ, якщо будете торгувати китайськими ручками камерами-дикт офонами і т.п мотлохом.(були випадки) і ці речі підпадають під статтю ККУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Зрозуміло

2. Можете в двох словах що це за патент?

3. Я чув, що для торгівлі (навіть віддаленої) потрібен обов'язково офіс. То правда?

4. О, електронна реєстрація це добре. Можете дати посилання?

5. Чи є податковій діло до того чим я торгую і де я його беру? Якщо є, то яке? Якщо нема то кому є?

1.реєструєтесь як підприємець на Грушевського.( в каталозі КВЕД-шукаєте виїзну торгівлю)

2.Берете єдиний податок, в залежності від плануємих річних оборотів( я брав 2-ї категорії-до 1 млн.грн) платите за єдиний і в пенсійний(десь 600 грн в міс.)

3.Оформляєте книгу доходів і витрат в податковій (це єдине, що треба вести)

4.На сайті добавляєте їнформацію про пп

5.На рахунок офіса-це необовязково (мали прийняти цей законопрект, де регулюється робота і.магазинів, але не прийняли)

податковій особливо немає діла чим ви торгуєте, аби ви звітувались вчасно і не були нічого винні (і бажанно,щоб держава не була винна вам, ПДВ і т.п)

Може мати діло СБУ, якщо будете торгувати китайськими ручками камерами-дикт офонами і т.п мотлохом.(були випадки) і ці речі підпадають під статтю ККУ

дякую
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...