Перейти до змісту

Продам планшет Ouku Night - Android 2.2 - 7 Inch Capacitive Touchscreen + WIFI + GPS + 3G + Bluetooth


Рекомендовані повідомлення

Продам планшет Ouku Night - Android 2.2 - 7 Inch Capacitive Touchscreen + WIFI + GPS + 3G + Bluetooth

http://www.youtube.com/watch?v=mvQAw7dGs5M

post-2990-0-84701800-1313704172_thumb.jp post-2990-0-46170100-1313704182_thumb.jp post-2990-0-85815600-1313704187_thumb.jp post-2990-0-16856200-1313704194_thumb.jp post-2990-0-84436700-1313704201_thumb.jp

На ринку сьогодні продаються тисячі Android планшетів, без особливих зусиль можна знайти собі такий, що задовольнить ціною та можливостями. Ще один планшет який заслуговує на увагу Ouku Night 3G від одного з японських виробників, ім'я якого більшості нічого не скаже, хоча слід відмітити, що його збирають на заводі в Китаї, як і більшість електропристроїв.

Перейдемо до самого планшету. Увімкнувши, бачимо що працює він під управлінням Android 2.2 Тут є сенсорний 7-ми дюймовий ємкісний екран з роздільною здатністю 800х480 пікселів, підтримкою технології Multitouch, що дає можливість керувати графічним інтерфейсом мобільного пристрою торканням більш ніж одного пальця , фронтальна 1,3 мегапіксельна камера для відео дзвінків і тилова на 2 мегапікселя для моментальних знімків. Підтримує роботу в мережі інтернет через мобільні мережі третього покоління, є місце під SIM карту, бездротові WiFi мережі, Bluetooth, не забули про GPS модуль. Усім цим керує процесор Qualcomm, що працює на частоті 800МГц, 512 Мб оперативної пам’яті та 256Мб постійної, підтримка SD карти пам'яті до 32 гіг.

Його навіть можна використовувати як телефон якщо вставлена SIM картка, правда доведеться використовувати гучний зв'язок або гарнітуру.

Підсумуємо основні моменти планшету Ouku Night 3G

• Підтримка 3G

• вбудований GPS модуль

• Android 2.2

• Android market, щоб завантажити всі програми Google Android

• 7-дюймовий ємнісний екран - мультитач

• Qualcomm msm7627 800mhz

• WiFi

• підтримує з'єднання через WCDMA і GSM GPRS

• G-Sensor + датчик освітленості

• підтримує Google Talk, Skype, MSN, Yahoo і інші чати

• Bluetooth версії 2.1 + EDR

• підтримує GSM SIM картки (використання в якості телефону – можливість телефонувати та приймати дзвінки)

Specification:

General

Operating System ​Android 2.2

Model TPC800W

Product Type ​​Android Tablets

Security ​Safety

Keyboard ​On screen keyboard

Pointing Device ​TFT Capacitive Touch Screen

Battery Type ​polymer 3500mAH

Battery / Run Time (up to) 4 hours working time

Power Device Type ​AC adapter

Voltage required ​110V - 240V

Miscellaneous / Color ​Black

Dimensions / W x D x H ​198x116x13.6(mm)

Net Weight ​0.45kg

Storage and Expansion

Hard Drive Type NAND FLASH

Hard Drive Capacity 512 MB RAM +256 MB ROM

PCMCIA Expansion T-Flash (Support 32GB Max)

Input/Output Connectors

Ports

USB 2.0 x1

SIM x1

Headphone x1

MIC x1

DC JACK x1

TF card reader x1

Audio/Video AAC LC/LTP, AAC+, enhanced AAC+,

AMR-NB, AMR-WB, Mp3, Midi, PCM

H.263, H.264 AVC, MPEG4, 3GP

Communications

Wireless Connection

WiFi, 3G, 2G

Wireless Protocol WiFi 802.11b/g

Support Format

Video H.263, H.264 AVC, MPEG4, 3GP

Audio AAC LC/LTP, AAC+, enhanced AAC+,

AMR-NB, AMR-WB, Mp3, Midi, PCM

Picture JPG, BMP, PNG

Ebook TBD

Performance

Processor Type MSM7627

Processor Clock Speed 800MHZ

Processor / Manufacturer Qual MSM

Processor Model MSM7627

RAM / Technology 512MB

RAM Installed Size 512MB

Display Diagonal Size 7 inch

What's in the box

​​1 xTablet PC

1 xUSB Cable

1 xEarphone

1 xUser Manual (English)

1 xPower Adapter

Ціна - 1600грн

контакти - ПМ, ICQ 163051293, моб. 067 334 73 88

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тезка, ти зіпсував мій день... у порівнянні із моїм Ouku Black Limited Edition, цей - просто нафарширований монстр.

Відносно "Run Time (up to) 4 hours working time" зазначу, що насправді буває up to 6-7 hours.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тезка, ти зіпсував мій день... у порівнянні із моїм Ouku Black Limited Edition, цей - просто нафарширований монстр.

Це наступне покоління Ouku Black Limited Edition, ця модель 2011року вийшла зовсім нещодавно і продажі тільки почалися. Ти дійсно правий що батарея тримає як правило довше ніж зазначено виробником, але тут теж все залежить від того як ми користуємось планшетом. Цей планшет тільки вчора приїхав і мені вдалось трішки потестувати - одним словом виробник зробив планшет з функціоналом смартфона на андроїді. Телефонний режим працює чудово, жпс - без нарікань (встановив навітел все функціонує), так як і в попередній моделі два динаміки, прошивка на мій погляд чудова немає притаманного для китайців хламу, все що необхідно можна встановити з маркета. Одним словом на мою думку він вартий уваги однозначно. Тільки чомусь усі дивляться в бік моделей в районі 100уе. Сам купував такі планшети але скажу, коли спробував ємкісний екран + мультитач, потужніший проц і так далі то розумію чому почав купувати дорожчі моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОК, я майже себе переконав...

Резервую до понеділка, якщо можна, просто у вихідні буду відсутній.

Перевір, будь-ласка, ще таке :

1 - 3G Інтернет-підключення,

2 - флеш-відео з Інтернету, наприклад, онлайн перегляд фільмів з www.ex.ua,

3 - відеодзвінки по Skype. питання знято, на lightinthebox.com пишуть "Sorry but this tablet doesn't support skype or google video chat."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вiд мepeжi пpaцюэ, чи тiльки вiд aкумуляторa?

Так працює від мережі без проблем (коли працює від мережі паралельно заряджає акумулятор).

1 - 3G Інтернет-підключення,

2 - флеш-відео з Інтернету, наприклад, онлайн перегляд фільмів з www.ex.ua,

3 - відеодзвінки по Skype. питання знято, на lightinthebox.com пишуть "Sorry but this tablet doesn't support skype or google video chat."

Стосовно 3G, скажу чесно немаю можливості перевірити, але думаю тут проблем не повинно бути, скажу лише, що коли поставив свою сім картку то інет підципив без проблем.

Флеш плеєр – туту ситуація інша. Офіційно до цього часу Adobe не підтримувало архітектуру даного процесора, лише китайці вирішили не залишити без надії користувачів мобільних девайсів, і зіштампували флеш програвач, але тут не все так гладко (якось каряво він працює або не працює взагалі), але відмічу той факт, що зараз представники Adobe та Qualcomm підписали угоду та домовились про підтримку процесорів сімейства Qualcomm’s 800MHz MSM7x27™. Тому тепер питання часу і як пишуть власники мобільних пристроїв залишається зачекати на офіційний реліз. На сайті Qualcomm є стаття на рахунок цього ТУТ. Я думаю тут ситуація така – або повноцінна підтримка флеш буде в наступній прошивці, або просто потрібно дочекатись оф релізу від Adobe. Для мене особисто флеш є непринциповим, як для користувача – все відео що потрібно переглянути, було на youtube – а тут проблем ніяких. Далі, щодо сайту ex.ua – переглянути он-лайн за допомогою флеш поки неможливо, причину я описав, але я спробував просто відкрити файл не downlosder – ом а напряму програвачем і як результат відео пішло. Особисто в мене дома відео пускаю через wifi на планшет через медіа сервер який стоїть на ББ (це у випадку коли необхідне перекодування файлу, в іншому випадку просто по сітці).

Skype – тут теж не все так категорично саме з відео-дзвінками як пишуть в оф. підтримці. В мене на руках є ще Haipad M7 – тут теж була дуже схожа ситуація. Skype був вшитий в оф прошивку але саме цікаве було те, що він не міг ніяк підєднатись до свого сервера і постійно вилітав – і тут почалось саме цікаве з викликанням духів і так далі, напевно не меньше року народні умільці та виробники доробляли прошивку. В результаті спочатку змусили конектитись до серверів і зовсім нещодавно анонсували можливість відеодзвінків, але і тут необійшлось без спеціального алгоритму самого дзвінка. Я особисто свій планшет не шив – Skype з відео-дзвінком мені не принциповий користуюсь в основному текстовим чатом Skype.

Оскільки планшет має все таки фронтальну камеру думаю в наступних прошивках появиться підтримка відео-дзвінків.

Також, як альтернативу, можна використовувати інші програми наприклад fring, google talk і так далі.

Трохи ліричного відступу.

Взагалі думаю інженери не даремно створили саме таку модель, оскільки скажу так 90% якщо не всі 99% людей які бачили у мене планшет задавали майже одні і тіж запитання – а чи можна дзвонити, а в кого є автомобіль як правило додавали - а чи є тут GPS. І коли я відповідав ні нема майже всі говорили «ТА НУ-У-У - ФІГНЯ» Думаю тепер ситуація дещо зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу ще добавити на рахунок флеш, вчора натрапив на браузер skyfire, так от він дає можливість перегляду відео контенту он-лайн в тих випадках де необхідно флеш програвачі. Зрозуміло ця функція є платною тому раджу ставити програвач а потім модуль розблокування відео з блекмаркету (щоб не купувати модуль). Зрозуміти як це працює прошу переглянути відео на Youtube.

Перевірив роботу з таблеткою – все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, існує, але офіційно тільки для ARMv7 процесорів. Правда умільці портували і на ARMv6, але по відгукам там багато багів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...