Перейти до змісту

День Соборності України


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

Десь тиждень тому натрапив в новинах на таке повідомлення:

Міністр внутрішніх справ анонсує на День соборності у Києві масові заворушення

22 січня, на День соборності в Україні планується Кровопролиття. Таке з трибуни Верховної Ради заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Але київська міліція запевняє, що не допустить порушення громадського порядку. Могильов переконує, що в нього вистачить сил і засобів задокументувати всі факти порушень і виявити всіх порушників.

Також Могильов сказав, що не проти мирних акцій протесту, але якщо це порушення порядку і хуліганство, то каратимуть усіх не зважаючи на партійну приналежність.

Анатолій Могильов, міністр внутрішніх справ України: “Наведу пример. Посреди улицы поставили бочки на которых написано “имущество депутата”, вроде трогать нельзя, объяснили народу, что стучать под стенами домов – хулиганство. Давайте завтра положим гору лайна, поставим табличку, що это продукт жизнедеятельности и имущество депутата и пусть оно в Киеве лежит”.

Після доповіді міністра внутрішніх справ та омбудсмана Ніни Карпачової Верховна рада пішла на канікули. Наступна восьма сесія парламенту розпочнеться з першого лютого.

Ну, думаю, поговорили та й все. А ні:

Міліцейський начальник не рекомендує «гарматному м'ясу» їхати в Київ

Начальник Головного управління МВС в Дніпропетровській області Віктор БАБЕНКО не рекомендує жителям регіону їхати до Києва на святкування Дня Соборності.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні В.БАБЕНКО сказав під час наради в Дніпропетровській ОДА. За його словами, жителі регіону, які поїдуть до Києва на святкування Дня Соборності, будуть на місці „зафіксовані, задокументовані, їм також буде дана оцінка у випадку якихось подій».

В.БАБЕНКО заявив, що відповідальність як адміністративну, так і кримінальну понесуть організатори, які направили людей до столиці.

«Є інформація, що в Києві планується організація кровопролитних акцій - для цього підготовлені певні сили. З цією метою проводиться робота в області, пов`язана з тим, щоб знайти дурників, у моєму розумінні, і направити до Києва як гарматне м`ясо», - наголосив В.БАБЕНКО.

інформація і далі час від часу проскакує в інтернеті. Таке враження, ніби заздалегідь готують людей до того, що буде кровопролиття.

От я і думаю, а чи це часом не провокація з боку самої ж влади?... :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація і далі час від часу проскакує в інтернеті. Таке враження, ніби заздалегідь готують людей до того, що буде кровопролиття. От я і думаю, а чи це часом не провокація з боку самої ж влади?... :glare:

Я теж такої думки. Особливо, після вибухів у Макіївці. Події одного ланцюга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може вже у нас параноя прогресує? ;)

Ага, особливо на заході України. Поголовна, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інформація і далі час від часу проскакує в інтернеті. Таке враження, ніби заздалегідь готують людей до того, що буде кровопролиття. От я і думаю, а чи це часом не провокація з боку самої ж влади?... :glare:

Я теж такої думки. Особливо, після вибухів у Макіївці. Події одного ланцюга.

думає це вони косять під ФСБ(коли ті в Москві житлові будинки підривали)?

а потім боротьба з терористами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...таке свято обгадили. що мають об'єднувати країну (хоча б в історичному аспекті), то й далі розділяють.

ну да, потім в разі чого - "ми ж прєдупріждалі" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...таке свято обгадили. що мають об'єднувати країну (хоча б в історичному аспекті), то й далі розділяють.

ну да, потім в разі чого - "ми ж прєдупріждалі" <_<

їм це до одного місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...