Перейти до змісту

На хабарі впіймали доцента-економіста


Lyud04ka

Рекомендовані повідомлення

Співробітники управління Держслужби з боротьби з економічною злочинністю затримали доцента кафедри маркетингу і менеджменту ЛНТУ Віктора Остапенка – його підозрюють в отриманні хабара.

Як повідомляє «Волинь-нова» , у правоохоронні органи надійшла заява від студентів Луцького національного технічного університету.

Вони повідомили, що за успішне складання іспиту викладач вимагає певну оплату. Майбутні фахівці змушені були зібрати майже 2 тисячі гривень і вручити їх доценту.

Після екзаменів працівники міліції виявили в Остапенка мічені гроші.

Прокуратурою міста Луцька порушено кримінальну справу за фактом отримання хабара. Запобіжним заходом для підозрюваного обрано підписку про невиїзд.

Волинські новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..якщо з таким ентузіазмом братися до справи, то тре добрячу частину викладацького складу посадити за грати /чи яка там відповідальність за це має бути/..:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю його, викладав в мене 2 роки тому. І самі ми в нього здавали, не платили. Взагалі таке правило є: ніколи ніхто не настукає на викладача, в якого можна самому здати. А якщо студенту ліньки вчити і ще й заплатити шкода, то "стукати" якось не зовсім хороше. Крім того, найбільша імовірність, що все було сплановано заздалегідь і не тільки студентами.

Розсмішило мене "Майбутні фахівці змушені були зібрати майже 2 тисячі гривень і вручити їх доценту". Ну не вірю я, що ніяк тим майбутнім фахівцям не хотів викладач ставити:) Порахуйте самі, це ж якщо в групі нехай 20 чоловік по мінімум, це виходить, що здавались по 100 грн. Доцент не став би за 100 грн., або і менше валити студента, якби той знав предмет. Тому випливає висновок, що хотіли халяву, яка не пройшла, от і на зло настукали.

Я не виправдовую викладача, бо не знаю на 100 %, що сталося, просто в нас він вимагав, його навіть трошки боялися, але вчили і здавали самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через тижня два вийде і далі викладатиме і так само далі братиме гроші. не він перший не він останній попадався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... найбільша імовірність, що все було сплановано заздалегідь і не тільки студентами.

Розсмішило мене "Майбутні фахівці змушені були зібрати майже 2 тисячі гривень і вручити їх доценту". Ну не вірю я, що ніяк тим майбутнім фахівцям не хотів викладач ставити:) Порахуйте самі, це ж якщо в групі нехай 20 чоловік по мінімум, це виходить, що здавались по 100 грн. Доцент не став би за 100 грн., або і менше валити студента, якби той знав предмет. Тому випливає висновок, що хотіли халяву, яка не пройшла, от і на зло настукали.

Я не виправдовую викладача, бо не знаю на 100 %, що сталося, просто в нас він вимагав, його навіть трошки боялися, але вчили і здавали самі.

..ну да, погоджуюсь.

здати предмет самому можна майже в кожного викладача, нехай і з невеликими проблемами :blink: і нервами :sq_ye:,

і походити прийдеться... та все ж реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через тижня два вийде і далі викладатиме і так само далі братиме гроші. не він перший не він останній попадався.

це точно, скільки разів ми чули, що когось затримали, але в кінцевому результаті всі виявлялись невинними навіть з міченими грошима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   Я ще не зустрічав таких викладачів які би ризикували казати студенту хоч-не хоч а плати, хто вчиться тому йдуть на поступки і немає таких груп де б не було таких що вчаться. . . тепер ці студенти певно будуть здавати все як належить по всіх правилах і вимогах і їм на користь це не піде, багатьох і вигнати можуть(ну або на повторний курс). Переконаний що більшість із тих хто причетний до "викривання" викладача не дуже приділяють уваги навчанню.    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось невіриться, щоб так просто студент написав заяву, бо справді я незустрічав таких викладачів, яким без грошей здати неможливо.

Нестав би він пиляти гілку, на якій сидить ;)

А, от те, що опинився не в тому місці, не в той час, і наші доблесні мусорки міліціонери прижали, цілком можливо. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була в ЛДТУ колись викладачка англійської, у якої запис коштував 15-20$ і платили усі (відмінники теж аби не зіпсувала диплом). Брала вона близько 2-х років, а потім закрили на довго.

В це тяжко повірити, але так а ситуація мала місце. Звичайно це скоріше виключення ніж правило, але все таки ...

А, от те, що опинився не в тому місці, не в той час, і наші доблесні мусорки міліціонери прижали, цілком можливо. :angry2:

Не в тому місці і не в той час і не з тими крапленими грошима ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі студента. ;)

Заставити студента здати викладача фактично не можливо. Та й самі студенти йдуть на це коли виникла патова ситуація з не чесним викладачем.

Звичайно потім усі знають хто настучав. Теоретично ганьба їм і зневага, от тільки вчитися їм стає значно простіше до самого кінця навчання. Ніхто їх не пресує навіть якщо знаннями не дотягують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось невіриться, щоб так просто студент написав заяву, бо справді я незустрічав таких викладачів, яким без грошей здати неможливо.

Нестав би він пиляти гілку, на якій сидить ;)

А, от те, що опинився не в тому місці, не в той час, і наші доблесні мусорки міліціонери прижали, цілком можливо. :angry2:

Угу а 50 студентів одночасно написать заяву. Викладач то вийшов і списочок у нього......... і грошей тепер не візьме у них точно. Ой як добре предмет знатимуть цей..

Ну якшо чесно платить той хто ліниться. По своїй практиці доказано, шо можна здати в любого викладача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь эти 50 долбо..ов , станут самыми умными .... потому как , даже если этого препода не отпустят, другие снимут с них 3 шкуры, теперь до пенсии будут учиться :D и если кому то повезёт закончить :) то в лучшем случае с синим дипломом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь эти 50 долбо..ов , станут самыми умными .... потому как , даже если этого препода не отпустят, другие снимут с них 3 шкуры, теперь до пенсии будут учиться :D и если кому то повезёт закончить :) то в лучшем случае с синим дипломом :)

Нічого їм не буде.

Викладач може втратити і роботу і свободу, а студент в крайньому випадку переведеться в інший вуз. Викладачі такі групи (студентів) не чіпають, аби не стати наступним, до кого приїдуть не дуже усміхнені хлопчаки у формі (спостерігав таку ситуацію в ЛДТУ на прикладі групи СГ машин).

Під час навчання на ФПП в ТАНГ потрапив в групу яка відзначилася на "першому" курсі - до кінця "навчання" самим страшним хабаром було 30 грн. на іспит, хоча паралельна група платила і по 100-150. Свято було не моє, але я отримав масу задоволення - щось вчив і сам писав курсові, а до того розповідали, що все купувалося у викладачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...