Перейти до змісту

де краще придбати двері та вікна


Garfild

Рекомендовані повідомлення

вже була колись така тема, але не можу знайти, мене цікавить де краще придбати вхідні двері, двері на террасу та вікна, якість і не завищена ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам напевно зможуть підсказати телефони дилерів, а Ви проаналізуєте де краще.

Брав собі вікна і двері (брат працює завскладом 0667152862 Вадім), директор - Ігор 0958795668. Знаходяться на КРЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав в "Тук-тук" , вері просто бомба, після цього ще декілька моїх знайомих теж там брали... Вони знаходяться на кільці як на львівську їхати і володимирську, але точної адреси ітелефонів не маю ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую велике, я обов´язково туди заїду, річ у тім, що магазинів багато, а ось як в побуті і використанні , то хочеться дійсно велику якість і почути ваші відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як вибирати почитай трошки про якість. Я не конкретно про фірму, а про можливі тепловтрати чи ще щось. От в мене в батьків двері з часом погано почали закриватись (балконні), а все просто - викривились. Щоб такого не було в середині має бути метал, найкраще суцільний (кавдратний)...Я собі замомив П-образний, 5-камерні вікна, з двойним склопакетом (3 скла). Ці всі нюанси впливають на ціну....

Колір вікон конкретно впливає на ціну. З однієї сторони- +25% від вартості, відповідно з двох -50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...