Перейти до змісту

нужна услуга чистки телефона


Рекомендовані повідомлення

самсунг вэйв 8500. стали через раз нажиматься кнопки на передней панели, разобрал для чистки, но УВЫ. они запаяны в плату, дальше лезть не хочу.

кто и где поможет?

О97-965-О2-ОО Алексей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що вже сам розібрав, то і сам продовжуй чистити.... Майстерні можуть і не взятися, або ж загнуть ціну. Я колись сам чистив, правда кнопочнйй телефон. То використовував заточену під дуже гострим кутом зубочистку і воду... Потім промивав плату спиртом і очищав мякою зубною щіткою, і продував повітрям під тиском..... Помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що вже сам розібрав, то і сам продовжуй чистити.... Майстерні можуть і не взятися, або ж загнуть ціну. Я колись сам чистив, правда кнопочнйй телефон. То використовував заточену під дуже гострим кутом зубочистку і воду... Потім промивав плату спиртом і очищав мякою зубною щіткою, і продував повітрям під тиском..... Помогло.

это все проделал, кнопочные кнопки :) почистил, НО 3 кнопки на лицевой панели запаяны в плату и защищены, с обычной кисточкой, зубочисткой и паяльником до них не добраться.

Каждый должен свою работу делать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зтитсене повітря... Як що є найменші зазори то водою зі шприца під тиском, потім спиртом зі шприца, потім висушити феном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну взагалі завжди перед розібранням невідомого кірпіча користуюсь утубом. і вам рекомендую.

_якщо це він
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...