Перейти до змісту

продам ноут "MPC TransPort T2300 - 14.1" \ PentiumM \ Win XP Pro \ 512MB-5300 RAM"\ DWD ROM


Рекомендовані повідомлення

продам ноут ()

до нього підходить зарядка від самсинга (і взагалі моделька, копія якогось самсунга)

HDD НЕМА!!!! (крім того тут нема шлейфа , що іде з материнки до вінта IDE)

стоїть планка ДДР2 на 512мб (можниво не робоча (просто не памятаю, а перевірити нема. на чому))

можу укомплектувати рідною батареєю ( робила більш як пів години, але після калібровки стала робити 5 хв) можливо ще потрібна калібровка).

екран цілий але сівший!!!

CD-RW +DVD rom (читає DWD) IDE

проц пентіум М вроді 1.8

в ньому є дискретне відео на 64Мб, сканер відбитків пальців, SD картрідер + 1394+ 3 USB+ LPT+ COM+ VGA

на клавіатурі букви німецькі і відірвана одна буква, мабуть баква "А"

фото не рідне. сильних коцок нема. (все як на фото)

продаю як є, без негативних відгуків (можимо домови про манібек)

Ноут робить, можна загружатись із диска, або флешки і подивитись фільм чи інтернет

ціна 130грн без батареї , або 170 все разом! можу добавити туди вайфай за + 25грн

нагадую (зарядки нема! і память може бути не робоча (але це 50 на 50) HDD НЕМА, шлейш на вінт відсутній)

кого реально зацікавить телефонуйте 097 сім сім 39 шість 5 сім.

post-14299-0-52335300-1405333682_thumb.j

post-14299-0-14926500-1405333683_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо виявиться, що память не робоча, то ноут продам за 100грн без батареї , або 150 все разом! можу добавити туди вайфай за + 25грн., (нагадаю,що Ноут робить, можна загружатись із диска, або флешки і подивитись фільм чи інтернет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...